VIDEO \\ Briljantna partija Pjanića u nevjerovatnom meču Bayera i Rome

Fantastičan meč u okviru trećeg kola grupe E Lige Šampiona u Leverkusenu odigrali su Bayer i Roma, a konačan rezultat glasio je 4:4. Bayer je poveo već u četvrtoj minuti golom Chicharita sa bijele tačke. Gosti su mogli izjednačiti u 16. minuti, ali šut Pjanića sjajno brani Leno. Chicharito je 19. minuti udvostručio prednost Bayera […]

13 Komentara
Drndaj01
20.10.2015. 22:55

Bravo odličan nastup u ludoj utakmici! Moj Miro i moj Edine gledaj te vi u budućem da trazite što veću daljinu od tog rima .. 4 gola da italijani u jednoj veoma vaznoj igri za asromu prime je već neobično! Ako hoćete u karijeri neke pehare i turnire da osvajate onda se tog glavnog grada zabara otarasite!
Iskreno rečeno su oni samo jedan prosječan team, a ta 2 naših dragulja su preko tog prosjeka! Pozz

20.10.2015. 23:15

Mah nemas ti blage veze jarane!! Da je mire prosjecan igrac onda nebi barcelona nudila 40.000.000 € za njega.

Suti ako neznas i ne bubaj bezveze

ngzmhr
20.10.2015. 23:42

Ludilo od utakmice!!!! Što se naših tiće Mire igra kao nikad u životu Bayern ga je pratio večeras eee imali su šta da vide.Gervinho je bio sjajan kad je izašo a ušo Edin Roma je izgubila ritam umalo još ne popušiše dobivenu utakmicu.Iskren da budem jako se brinem za Edina kilometrima je daleko od prave forme bio i prije povrede daj bože da se vrati.Gledo sam na nekom engleskom sajtu gdje spiker veli svaki slobodnjak za Mireta je penal za Romu hahahaha zaista je tako bravo majstore.Svi oni koji te pljuju nek crknu a zašto se ovo ne ponavlja u… Read more »

Mah misli
20.10.2015. 23:51

Sto se tice reprezentacije jeste

Drndaj01
21.10.2015. 01:15

Jeezaa me fata rajd ovog gola!! Kompliment i hrvatskom komentatoru za jezik, uz odličan gol idu i emocije u visinu RESPECT tako se to radi!

BHFPatriota
21.10.2015. 02:29

Jasta jarane, gol je prva klasa! Golman se nije ni sekunde pomjerio

selektor
21.10.2015. 04:01

A Miralem gol, asistencija, i od njega krenule akcije i kod preostala dva gola. Fantastična partija…kažu da su ga iz Bayerna gledali, imali su šta i vidjeti 🙂

Ako Bog da protiv Irske da bude na ovom nivou.