Istanbul Basaksehir vodio je do 92. minute susreta 32. kola turske Superlige protiv Sivasspora i na kraju nije uspio doći do pobjede.

Meč ja završen rezultatom 1:1, a gostima je bod u sudijskoj nadoknadi autogolom spasio Babacan.

Domaći su poveli u 14. minuti preko bh. reprezentativnog napadača Riada Bajića (23).

Višća je dodao do Elije, ovaj do Bajića, koji stiže do drugog kola ove sezone.

Bajiću je večerašnji meč bio prvi koji je počeo kao starter. Igrao je do 70. minute.

Edin Višća (28) je pak na terenu proveo cijeli meč.

Treba reći i da je Basaksehir od 38. minute igrao bez isključenog Mossoroa, a susret je završio s dva igrača manje, jer je crveni karton u 95. minuti dobio Turan.

Basaksehir je tako propustio priliku da se vrati na prvu poziciju. Ostao je drugoplasirani i ima 66 bodova isto kao vodeći Galatasaray s utakmicom manje.