Nastupila dva bh. reprezentativca

Danas je u njemačkoj Bundesligi odigrano pet susreta drugog kola, na kojima su nastupila i dva bh. reprezentativca, Ermin Bičakčić i Kenan Kodro.

Hoffenheim je remizirao je na gostovanju s Bayer Leverkusenom 2:2, a upravo je naš stoper bio krivac za vodeći gol domaćina iz 32. minute, skrivivši jedanaesterac kojeg je uspješno realizovao Wendel.

Bičakčić (27) je za taj prekršaj zaradio i žuti karton, a danas je odigrao cijeli meč.

Kramarić je u 47. minuti Hoffenheimu donio izjednačenje, ali je Bayer svega dva minuta kasnije preko Bellarabija ponovo poveo.

Bod gostima iz Sinsheima spasio je Uth u 70. minuti.

Nakon poraza u prvom kolu od Hannovera (0:1), Mainz je ponovo izgubio i to istim rezultatom u gostima kod Stuttgarta.

Odlučujući pogodak u 53. minuti postigao je Badstuber, a domaći tim propustio je uknjižiti ubjedljiviju pobjedu, jer je neprecizan s bijele tačke u 80. minuti bio Terrode.

Kodro (23) se našao na terenu od 71. minute, dok Burnić (19) s druge strane nije ulazio u igru.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.