Ekipa Sarajeva je u trećem kolu Premijer lige BiH savladala GOŠK sa 3:1.

U 27. minuti gosti su ostali sa igračem manje. Sipović je nagazio Oliveiru, Sivac mu pokazao žuti karton, a nakon VAR-a defanzivac GOŠK-a dobio je direktan crveni karton.

U finišu prvog dijela Sarajevo dolazi do velike prednosti. Prvo je u 41. minuti Oliveira pogodio, a u trećoj minuti nadoknade Guliashvili postiže gol za 2:0.

Na 3:0 povisio je Čataković u 69. minuti. Tračak nade gostima donosi Ikić u 71. minuti meča.

Sarajevo je igralo u sastavu: Rockov, Beganović, Čelik, Đorđević, Jović, Soldo, Bubanja, Guliashvili, Kyeremeh, Čataković i Oliveira. Još su igrali: Unušić, Julardžija, Turkeš, Matanović, Mujkić.

GOŠK je počeo u sastavu: Karić, Lagumdžija, Sipović, Gogić, Ćubel, Mandić, Ikić, Kaćunko, Šuta, Avrić i Novaković. U drugom dijelu su ušli: Miličević, Mihaljević, Stranput, Martić, Raguž.

Sarajevo nakon tri kola ima devet bodova. Sve tri pobjede ostvarili su istim rezultatom, Sloboda 3:1, Sloga 3:1 i večeras GOŠK 3:1.