(VIDEO) VEDAD IBIŠEVIĆ strijelac protiv minhenskog Bayerna

Ibišević postigao svoj deveti gol u sezoni Fudbaleri Herthe i Bayerna danas su remizirali u meču 21. kola njemačke Bundeslige odigravši 1:1. Hertha je iznenađujuće povela u 21. minuti. Dosuđen je slobodan udarac za domaće, u petercu Bayerna najbolje se snašao naš Vedad Ibišević i savladoa Neuera za 1:0. Vedadu je ovo bio deveti gol […]

13 Komentara
samo navijac
18.02.2017. 18:09

Od vremena salihamidzica sam gotivio bayern, od sada samo neka je protiv njih.ciganija.

Ti i ja
18.02.2017. 18:39

Koje sranje

Zuco
18.02.2017. 19:29

Sta ti je reci Njemacka,nema predaje do zadnje minute do zadnje sekunde,svaka cast Bayernu na borbenosti,malo ekipa ima ovakav pobjednicki mentalitet.

Samir
18.02.2017. 19:51

Jebem ti Bayern sudije im pomogle.Gdje nadjose 5 minuta nadoknade.

Zmaj
Reply to  Samir
18.02.2017. 20:19

jesi gledo utakmicu? … dva puta igranje ruke nije sudija sviro za bayern jedan 100% prekrsaj nad robbenom na samoj liniji sesnesterca znaci il penal il dobra pocija za slobodni udarac! prekrsaj sto je kasnije preko slobodnog udarca bio gol za hertu nije bio prekrsaj ni dodirno ga nije ali nek bude tvoje da je jim sudija pomogao! bravo za tebe ????????

Jako Naljuceni Bosanac
Reply to  Zmaj
18.02.2017. 22:28

da je jim JIM JIM ???? jbm ti uciteljicu

18.02.2017. 23:38

A jesi li gledao takmu? Jesi li ikad u njemackoj vidio ovoliki produzetak, pa i to malo vec igraj dok cigancine ne daju gol i onda nemati dostojanstva ni bogde vec odmah svirati kraj po datom golu

Zmaj
Reply to  samo navijac
18.02.2017. 23:47

prekraj nad comanom bio je u 95 minuti! pet minuta nadoknade i mora izvesti slobodan udarac kad je ga svirao u 95 minuti jbga takva su ti pravila! i sta to ima veze dali je ikad u njemackoj bilo 5 minuta nadoknade a sigurno vjerujem da je bilo!!! … @naljuceni: nisam znao da smo u skoli pa negledam bas na gramatiku nego kako mi je lakse napisati ali od sad cu gledat da sve bude tacno napisano .. izvini molim te.