Rade Krunić igrao od 68. minute, dok Milan Đurić nije nastupio

Empoli i Cesena su danas odigrali meč četvrte runde italijanskog Kupa ,a Cesena je nakon produžetaka slavila sa 2:1 i plasirala se u narednu fazu.

Nakon prvog poluvremena golova nije bilo, da bi Cesena povela golom Panica u 67. minuti.

Ipak, izjednačenje i produžetke Empoliju je donio Gillardino desetak minuta prije kraja utakmice.

U produžecima, bolji su bili fudbaleri Cesene, koji su zahvaljujući pogotku Rodrigueza iz 102. minute stigli do trijuma od 1:2 i plasmana u narednu fazu.

Bh. reprezentativac Rade Krunić igrao je od 68. minute u timu Empolija, dok Milan Đurić nije ulazio u igru u Ceseni.