VIDEO EDIN DŽEKO postigao gol i izborio jedanasterac za pobjedu Rome

Džeko je igrao od 46. minute te postigao gol i izborio jedanaesterac  Fudbaleri Rome i Sampdorije odigrali su susret u okviru trećeg kola italijanske Serije A u kojem je Roma pobijedila rezultatom 3:2. Edin Džeko je počeo utakmicu na klupi za rezervne igrače u timu Rome, a domaći su preko Salaha poveli u osmoj minuti. […]

11.09.2016. 19:06

najzad je poceo da koristi i tehniku i krake ,neko je izgleda radio sa njim,,da ga mancini nije sjebo bio bi top napadac europe,,

12.09.2016. 07:49

Edin Džeko je zaista napravio preokret i zaradio Romi 3 boda bez obzira što talijanski mediji u zvijezde kuju Totija a Džeku stavljaju u drugi plan pa pošto zorno pratim Romu nije to nikakvo iznenađenje jer Toti je tamo ikona i više od toga ali znaju oni u podsvijesti čija je zasluga.Jedina mrlja je Džekino drugo po redu simuliranje unutar 16-terca i drugi odglumljeni penal.Lično vjerujem da poslije ovog juče Džeko više neće dobit penala kad bi mu nogu slomilo i to ne samo u Italiji možda čak i u Evropi.Malo mi je i krivo jer Edin nikad nije bio… Read more »