Stuttgart i Hoffenheim su odigrali 1:1 u posljednjem meču šestog kola njemačke Bundeslige.

Bod Stuttgartu u 100. minuti donio je naš Ermedin Demirović (26).

Demirović je u spomenutoj minuti promašio penal, ali je odbijen loptu poslao u mrežu i postavio konačnih 1:1.

Meč je bio produžen šest minuta, međutim igralo se više jer je glavni arbitar pregledavao VAR nekoliko minuta nakon dosuđenog penala.

Ermedin je večeras igrao od 62. minute za Stuttgart, a ovo mu je bio peti gol u sezoni.

Trenutno je najbolji strijelac svoje ekipe u tekućoj sezoni.

Drugi bh. reprezentativac Haris Tabaković (30) igrao je od 72. minute za Hoffenheim.

Bio je ovo treći nastup Harisa u Bundesligi u dresu Hoffenheima.

Strijelac gola za Hoffenheim na večerašnjem susretu bio Gendrey u 44. minuti meča.

Stuttgart je trenutno osmi sa devet bodova, dok je Hoffenheim na 16. poziciji sa četiri boda.

U narednom kolu Stuttgart gostuje Bayernu u Munchenu, a Hoffenheima igra protiv Bochuma.