U18 reprezentacija Bosne i Hercegovine je danas u prijateljskom meču u Telkiju remizirala 1:1 sa odgovarajućom selekcijom Mađarske, saopšteno je iz FS BiH.

Izabranici Dubravka Orlovića do prednosti dolaze u 38. minuti.

Admir Gojak je iskoristio situaciju u kojoj je golman domaćeg tima Mirko Bozo napustio gol liniju, te je preciznim udarcem sa sredine igrališta loptu poslao u mrežu.

U nastavku oba tima su stvorila nekoliko prilika, ali se rezultat nije mijenjao sve do četvrte sudijske nadoknade drugog poluvremena

Imre Egri je centrirao sa desne strane, a Kevin Mondovics glavom postigao gol za Mađarsku i postavio konačan rezultat utakmice.