“BiH je bila nadmoćnija, Milošević je nadigravao Rebrova”

Reprezentacija BiH sinoć je poražena od Ukrajine sa 1:2 i ostala je bez plasmana na Europsko prvenstvo koje se ove godine igra u Njemačkoj.

22.03.2024. 15:34

Nije on sa 2 izmjene razvalio nas, nego smo mi sa 2 povrede i izmjene razvalili sami sebe. Da nisu usli ona dva konja, nikad oni gola ne bi dali.

Mirso k.
Reply to  ShuPac
22.03.2024. 22:41

Ne zaboravi i Pjanica…

Anonymous
22.03.2024. 17:14

Upravo obrnuto. Mi smo sa svoje dvije izmjene razvalili sami sebe.

Mire
22.03.2024. 13:50

Pojednostavljeno, Rebrov je uradio prave izmjene, Milošević krive. Nepojednostavljeno, krive Miloševićeve izmjene su plod pozivanja u reprezentaciju igrača koji su daleko od bilo kakvog reprezentativnog kvaliteta. U ključnim trenutcima za jednu cijelu kvalitetnu generaciju igrača uvedeš levata koji ima 19 minuta igre u prvenstvu jedne šaban lige.

Sahbaz
22.03.2024. 14:16

Ma do 80 minute sve savrseno ali dvije izmjene Civic I Kovacevic upravo oni su nas kostali ovaj prvi otisao naprijed iako smo imali 1 : 0 I preko njega primimo gol.
Kovacevic mlak nije ni skocio barem da omete njihovog central koji zabija gol.
I Milosevic je kriv pored losih izmjena a hajmo reci da nema boljih trebao izvuci iz igre Demirovica ili Dzeku I ubaciti nazad jos jednog obrambenog igraca.

Anonymous
Reply to  Sahbaz
22.03.2024. 15:18

Nemozes Pjanica zaboraviti.. ogromna rupa u sredini terena i na kontre cim on usao, seta kad Ukraijinci dobili loptu. Pjanic, Kovacevic i Civic su kostali ovim momcima koji su se trudili 80 minuta. Trebaju se sva trojica oprostiti od repke

Diplomirani Gorila
22.03.2024. 19:20

Ja kad sam cuo da se vraca na petevovu 3-5-2 formaciju odma nam nisam davao nikakve sanse to je fizicki i psihicki najzahtijevnija formacija potrazite po citavom svijetu ko igra to mozda francuska brazil spanija igraci su posle prvog poluvremena vec bili umorni anel je sam reko da je prvi put imao takav grc i dzeko je to primjetio da su igraci premoreni, mislim da je savu uhvatio strah da se ne obruka zbog zadnjih rezultata pa se vratio na to sto je bilo uigrano ali je sto posto morao igrat sa 4 u odbrani cak i samo 1 napadacem… Read more »