VIDEO \\ Spahić asistirao, pobjeda HSV-a protiv Borussije

Odlična utakmica između HSV-a i Borussije M'gladbach U pretposljednjoj utakmici 21. kola njemačke Bundeslige, HSV je na domaćem terenu nakon preokreta savladao Borussiju M'gladbach rezultatom 3:2. Gosti su poveli u 14. minuti golom Johnsona, ali HSV je izjednačio autogolom Hintereggera u 38. minuti. Preokret i vodstvo HSV-u od 2:1 donio je Rudnevs četiri minute prije […]

11 Komentara
cash
14.02.2016. 18:14

spahicu ako se odazoves ponovo u reprezentaciju pokazuje koliko gledas samo svoj interes

odavno si ispod svakog nivoa,primamo zbog tebe gol protiv kipra,pa onda u zenici protiv irske isto zbog tebe

ni zukanovicu nije bilo u dablinu lako igrati kad si igrao pun panike i na rubu crvenog kartona

to traje jos od svjetskog prvenstva kad si argentini u prvih 15 minuta vise dao pasova nego nasim igracima,a isto se ponovilo i protiv nigerije (jadni asmir begovic vice sa gola SPAHA SPAHA ne bi li te ikako dozvao)

ODLAZI

Anonymous
Reply to  cash
14.02.2016. 19:05

Nije Spahic kriv,kriv je selektor koji nema m..a da jednom vise raskrsti sa igracima koji su na zalasku karijera,koji ne igraju u svojim klubovima i onim koji nikada nisu ni trebali biti pozvani,Bazdarevic stalno prica o nekim promjenama a poziva jedne te iste uz ponekog novog koji grije klupu..

Marshal
15.02.2016. 01:49

Halo momak Spaha se bio oprostio od repke pa su mu kao i Misketu skocili za vrat da se vrati i pomogne.. Daj bolan sjasite nasim patriotama sa q i t e vise

INSAJDER
Reply to  Marshal
15.02.2016. 09:13

vratio se zato sto je platio seji kajtazu da lobira za njega u izvrsnom odboru

SpahaNajbolji
15.02.2016. 09:50

Eto ti Ces mu reci glupane glupi! Ljubomora te pojede budalo ne skolovana. Bijedo jedna

Hurmica
14.02.2016. 18:26

Kad vidim njegovu srahorašku njušku odma me proliv safata!

mire
14.02.2016. 22:32

Stvarno je čovjek užas. S njim ovaj HSV može dobiti i Bajerna a bez njega odmah borba za opstanak.

Marshal
15.02.2016. 00:39

To Spaha stara kajlo.. Prodane komentatorske sitne fuse mogu da nam sepu

Marshal
15.02.2016. 00:46

Nekontam zasto je Spaha kriv za vase flustracije ?? Koji vam je vise Qurko frajer se zahvalio kad je vidio da vise nemoze fizicki dati koliko srce zeli bas kao i Miske. Nije ni dosao do Dubrovnika molili ga da se vrati u repku i pomogne da pokusaju izboriti plasman na EP.. Sjasite bolan nasim legendama vise sa one stvari.. A Vranjesu j b m sve do 10 koljena jer je cetopapak.. Chicha micha gotova pricha.. Haj sad pisat spavat.