Nakon zimske pauze danas je nastavljeno takmičenje u njemačkoj Bundesligi gdje je odigrano pet utakmica.

Napadač naše reprezentacije Vedad Ibišević je sa Herthom ugostio Augsburg, a susret je završen bez golova.

Ibišević nije uspio pronaći put do mreže golmana Hitza, te je Hertha u ovom 18. kolu Bundesa upisala svoj treći ovosezonski remi.

Sudac je dodijelio žuti karton Ibiševiću u 25. minuti meča, a naš reprezentativac je na terenu proveo svih 90 minuta.

Remi Hoffenheima, pobjeda Stuttgarta

Ekipa Stuttgarta ostvarila je gostujuću pobjedu nad Kolnom rezultatom 1:3, a u ovom meču zbog suspenzije nije nastupio Toni Šunjić.

Bičakčićev Hoffenheim je na domaćem terenu remizirao protiv Bayera rezultatom 1:1. Bičakčić je ovu utakmicu presjedio na klupi za rezerve.

Dodajmo i to da naš povremeni reprezentativac Mario Vrančić nije ulazio u igru u pobjedi Darmstadta nad Hannoverom rezultatom 1:2.