Chelsea našeg Asmira Begovića remizirao je na svom terenu sa Watfordom

Fudbaleri Chelseaja još jednom su razočarali svoje navijače i u meču 18. kola engleskog Premiershipa odigrali 2:2 na svom terenu protiv Watforda.

Chelsea je poveo preko Coste u 32. minuti, da bi gosti izjednačili tri minute prije kraja prvog poluvremena golom Deeneya sa bijele tačke.

Igrala se 56. minuta kada je Ighalo šokirao domaće navijače i postigao pogodak za vodstvo Watforda od 1:2, ali desetak minuta kasnije Costa svojim drugim golom poravnava na 2:2.

Ekipa Chelseaja je u  80. minuti imala priliku da dođe do trijumfa, međutim Oscar nije iskoristio jedanaesterac.

Naš reprezentativac Asmir Begović cijeli susret je proveo na klupi za rezervne igrače.

Zanimljivo da je od povratka Courtoisa na gol, Chelsea primio po najmanje jedan pogodak u posljednje četiri ligaške utakmice.

Poslije 18 odigranih kola, Chelsea se nalazi na 15. mjestu sa samo 19 bodova, dok je Watford sedmi sa 29 bodova.