U okviru 11. kola turske Superlige Girenuspor je na svom terenu remizirao sa Ankaragucuom 1:1.

Gosti su poveli u 69. minuti pogotkom Jesea sa 11 metara. Remi svom timu donio je bh. napadač Riad Bajić u 85. minuti susreta.

Iskosa je dobio loptu, lijepo primio, a potom desnom nogom uhvatio volej i pogodio mrežu gostiju. Ispred Bajića je u ovoj situaciji bio bivši defanzivac Sarajeva, Nihad Mujakić.

Bajić je za svoj nastup dobio SofaScore ocjenu 7.5, dok je Mujakić ocijenjen sa 7.4. Obojica su odigrala cijeli susret.

Nakon 10 odigranih kola, Girenuspor je 16. na tabeli sa devet bodova, a mjesto ispod je Ankaragucu sa bodom manje.

Bajić je odigrao svih deset susreta, a postigao je tri gola. Mujakić ima devet nastupa.