VIDEO \\ Historijska noć za Zmajeve: Dublinskih 90 minuta borbe za cijeli život ponosa

Naša fudbalska reprezentacija večeras će u Dublinu sa početkom od 20,45 sati protiv Irske odigrati revanš susret baraža za odlazak na Euro, nakon čega će se znati koji tim je učesnik Eura. U Dublin su Zmajevi otputovali sa velikom dozom optimizma i neriješenim rezultatom iz prve utakmice u Zenici (1:1) koji ipak više odgovara Ircima […]

Povratak na članak
36 Komentara
zlaja
16.11.2015. 14:08

Gledaj samo ovih miseva po portalu koji se vec unaprijed predali. Covijek bi reko mi izgubili prvu tekmu 0:3 a ono nema pojma sve otvoreno.
Ja se nadam samo da se bore muski od prve do zadnje minute nema veze sa kakvim ishodom. Volio bih naravno pobijedu zbog ovih miseva…
NEK PUKNU DUSMANI, NEK PUKNU DUSMANI

Halva
16.11.2015. 14:21

5 PRAVILA NASEG FUDBALA

1.Sutni loptu sto dalje od sebe
2.ako ne mozes da trcis glumi da si fauliran i odmaraj sto duze
3.ako ti nije dobro ispala slika u novinama sutni loptu u fotoreportera da se osvetis
4.dodaj loptu golmanu sto vise puta mozes da bi vise odmarao a da bi on ostao budan
5.pazi da nepokvaris frizuru jer sve se vidi na televiziji

Radifa
16.11.2015. 14:24

Halo bolan mi igramo sa irskom koja ima strasnu odbranu, ljudi ce to formalno zavrsiti,, kriv je mesa i begovici to se zna,, veceras ce biti samo glupo trckaranje irci su vec na euru

16.11.2015. 14:42

Imamo mi sansu ako bude igrao djuric od pocetka a ne zadnje minute momak igra pravo a ne da drugi igra koji nema pojma

Mire
16.11.2015. 14:48

Ovaj deni je izgleda nesto u rodu vidovitoj Džemili.
Nemoj da laprdaš!

Halo ba
16.11.2015. 14:51

Nema somuna od ovoga noc za zaborav

ho
16.11.2015. 14:55

znate sto su ljudi pesimisti.svaki put kad je bila ovako vazna utakmica ekipa je zakazala !sasvim onda logicno al mi se uvjek nadamo haj mozda bude.mene brine vise taktika jer je sumarska duge lopte ako pocnu opet veceras gasim televizor.selam