Minhenski Bayern je danas u meču njemačke Bundeslige savladao u gostima Freiburg našeg Ermedina Demirovića sa 4:1, a susret je obilježila bizarna situacija pred sami kraj.

Demirović danas nije bio u konkurenciji u timu Freiburga, a Bayern je u 85. minuti kod vodstva od 3:1 na terenu imao 12 igrača.

Niklas Sule i Marcel Sabitzer su ušli na teren u 85. minuti u timu Bayerna, a sa terena je prvi izašao Kingsley Coman.

Međutim, Corentin Tolisso, koji je trebao izaći sa terena zbog ulaska Sulea, ostao je na terenu još 12 sekundi, a igra se potom nastavila. Tolisso je ubrzo napustio teren nakon što je glavnom sudiji Dingertu javljeno što se događa.

Njemački mediji pišu da bi Bayern zbog ove bizarne situacije utakmicu mogao izgubiti za zelenim stolom, ali pod uslovom da Freiburg uloži žalbu.

Inače, gol za Freiburg u današnjem duelu zabio je Petersen, dok su za Bayern pogađali Goretzka, Coman, Gnabry i Sabitzer.