BiH je večeras u Zenici u prijateljskom meču poražena od Gruzije rezultatom 0:1.

Naša reprezentacija je mogla povesti u sedmoj minuti, ali Ahmedhodžić nakon kornera pogađa stativu.

BiH je u 24. minuti imala najbolju šansu u prvom poluvremenu. Demirović je izašao sam pred golmana gostiju, pokušao ga lobovati, međutim lopta odlazi pored gola.

Pred sami kraj prvog poluvremena našem timu je opravdano poništen gol zbog ofsajda.

Džeko je u 49. minuti postigao novi gol za naš ti, ali i ovaj put je svirana ofsajd pozicija.

Minutu kasnije Gruzijci dolaze do prednosti golom Zivzivadzea.

Naš tim je do kraja pokušao doći bar do poravnanja, ali promjene rezultata nije bilo.

Za BiH su igrali Šehić, Ahmedhodžić, Adnan Kovačević, Saničanin, Stevanović, Gojak, Hadžiahmetović, Krunić, Kolašinac, Demirović i Džeko.

Priliku u nastavku su dobili Miličević, Danilović, Rahmanović, Gazibegović, Menao i Prevljak.

Izabranici Ivajla Peteva već za četiri dana (29. mart) u Zenici igraju novi prijateljski susret i to protiv Luksemburga.