VIDEO \\ Bosna i Hercegovina golovima Đurića i Ibiševića slomila Vels

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je večeras Vels sa 2:0. Ovom pobjedom, uz poraz Izraela od Kipra na svom terenu, Zmajevi su došli na korak do baraža za Euro 2016. U prvom poluvremenu gledali smo izjednačenu igru. Prvo smo zaprijetili mi preko Višće u 9. minuti, da bi ubrzo Vels nakon kontra napada imao […]

10.10.2015. 22:52

Bravo samo naprijed????????????????????????

10.10.2015. 23:09

Hvala vam Zmajevi na ovoj pobjedi. Učinili ste nas ponosnim.Next Kipar!!!!! Nositelji ćemo biti u baražu,tako da imamo velike šanse za euro.

DragoN
10.10.2015. 23:43

ja rekoh jucer bolje citav Djuric nego pola Dzeke.Bravo Mesha bravo momci !!!!!

Petokraka
11.10.2015. 00:14

Sa dva napadaca uvijek trebamo igrati tu smo najbolji, Milanu svaka cast, svaki zracni duel dobio olaksao i Vedi
Cestitke svima 😀

beco
11.10.2015. 00:17

Bravooo svimaa sad se potrudit i pobjedit kipaaar ajmooo

Anel
11.10.2015. 01:08

Veceras se je dobro vidjela razlika izmedu susica i bazdarevica.ko se razumje u nogomet.susic nikad nije imo muda izvadit spahica,i guro bi dzeku nazor

Drndaj01
11.10.2015. 01:19

Iznenadio me je meša sa sastavom, iskreno nije mi se nekako dopalo ali hvala ti meša da si ne samo mene nego gotov svakoga jednog boljeg odučio!!! Bravo

Anonymous
Reply to  Drndaj01
11.10.2015. 03:48

gdje si skoovan? humsko polje?

Bosanac
11.10.2015. 05:56

Odmah se nadje neki ekspert da pljuje po susicu,covjeku,koji nas je odveo na S.P. Umalo da zaspim u prvom poluvremenu,kako dobro smo igrali.Vidjelo se da nam nedostaje Dzeko ili eto neki visociji napadac koji moze da se nosi sa odbranom Velsa. Uspostavilo se da je Djuric uveden u pravom trenutku i to je plus i za gospodina Bazdarevica a i za pozitivan rezultat. Nismo igrali dobro,jer mi to umijemo mnogo bolje.

@
11.10.2015. 06:04

Ne sjecam se losije odigrane tekme,ali eto na svu srecu pobjedili su.Tokom prvog poluvremena potpuni haos u nasim redovima, pored svih veznih igraca lopta se gubi na amaterski nacin.Ne mogu da vjerujem koliko se izgubilo na tehnici i timskoj igri pod upravom S.Susica.

Haris Hase Hadzić
11.10.2015. 06:46

Medij rekao da je Bazdarevic bolji od Sušica dobro je da imamo konkurenciju i da treneri prave sastav a ne igrači hajmo vidjesmo utorak Cipar je opasan

Haris
11.10.2015. 07:59

Pa i Vels je namučio Belgiju i to dobro u oba susreta. To je tvrda ekipa sa takvom igrom. Naši igrači su dali sve od sebe i dosta su se trošili rezultat toga su i nervoza i oni kartoni.
Naravno da je ishod sladak i da se mora čestitati na zalaganju. Ja kao navijač BH repje sam zainteresiran samo za taj dio, ne samo za rezultat. A svi znamo da je teško jednu malu zemlju onako kao sinoć predstavljati.

tobe
11.10.2015. 09:40

sve je ispalo o.k
1.poluvrijeme i nismo trebali srljati previše i primiti gol.
2.poluvrijeme smo iskoristili maximalno pametno
iskreno ja sam se nadao, da će džeko uletiti oko 65min. ali nema veze i ovako je djuric odlično odradio svoj poso, bravo gromalj hehehe
Vidi se da je meša malo pametniji sa ”kasetama” i analizama i sve mu se poklopilo i to bez 3 standardna igrača. svaka čast
hajmo sad u utorak pokazati još jednom disciplini, ne gubljenje lopte, i zabiti makar jedan i poslati Kipar pod hladan tuš.

11.10.2015. 19:27

Odlična partija naših momaka. Ovom utakmicom je naša rerezentacija dokazala,da mogu igrati i bez Edina Džeke. To je samo još jedna slika,kako u našoj reprezentaciji vlada stabilnost, uigranost, međusobno razumijevanje i velika želja za konačnim ciljem,koji akobogda uz božju pomoć, više nije tako neostvarivi korak. Momci sretno i samo tako nastavite!

Znaš koji su najbolji sastav i taktika za tvoj tim i želiš to podijeliti sa prijateljima?