U posljednjem meču 21. kola bh. Premijer lige, fudbaleri Travnika poraženi su na svom terenu od Sarajeva rezultatom 0:2.

Travnik je u 45. minuti ostao sa igračem manje nakon što je Sadiković skrivio jedanaesterac i dobio direktan crveni karton.

Nurković je odbranio penal Puzigaći koji je ipak odbijenu loptu poslao u mrežu i pogodio za vodstvo Sarajeva od 0:1.

Konačnih 0:2 postavio je Benko u 48. minuti nakon sjajne asistencije mladog bh. reprezentativca Samira Radovca.

Naš A reprezentativac Gojko Cimirot odigrao je svih 90 minuta za Sarajevo, dok je Samir Radovac igru napustio u 71. minuti.  Marko Mihojević nije ulazio u igru u momčadi Sarajeva, a u ekipi Travnika cijeli meč odigrao je mladi bh. reprezentativac Semir Musić.

Sarajevo se nakon ove pobjede nalazi na drugoj poziciji sa 43 boda, dok je Travnik na 12. poziciji sa 21 bodom.