(VIDEO) VEDAD IBIŠEVIĆ majstorski pogodio za pobjedu Herthe

Ibišević strijelac u trijumfu Herthe nad Galatom Fudbaleri berlinske Herthe su večeras u prijateljskom susretu savladali Galatasaray sa 2:1. Hertha je povela golom Rekika u trećoj minuti, da bi Derdiyok izjednačio u 59. minuti. Momčad Herthe je do trijumfa došla zahvaljujući sjajnom pogotku našeg Vedada Ibiševića iz 74. minute. Ibišević je igrao od prve minute […]

11 Komentara
DelPiero
05.08.2017. 19:57

Tipican gol Vedatora.. A sta je toliko majstorski??

Bošnjo420
Reply to  DelPiero
06.08.2017. 08:19

Ne pametuj..valja znati i ovaj gol dati.lahko je pricati,zato je on profesionalac a ti nisi

06.08.2017. 08:21

Upravu si ali ima on jos par godina u sebi kao i dzeko..obojica ovaki golova mogu postici jos par sezona.nista posebni ali gol je gol

joe
05.08.2017. 21:11

penzija govnatoru

Bošnjo420
Reply to  joe
06.08.2017. 08:23

Cccccc sta je reci balkanski mentalitet.nemas sta fino reci pa ga pljujes.covjek vise talenta ima u svome malom prstu od tebe..i naravno mnogo vise je za bih dao od tebe

Buffalo
06.08.2017. 10:38

Ajde ti malo ohladi..
Takvi ko ti su jadne male budale, nemaju talenata i nista nerade a na internetu misle da su rambo..

seki
05.08.2017. 21:41

Vidjeli smo zadnje 2 kvalifikacije kako to Vedator radi a kakve su nam pameti strucnjaci izgleda da cemo gledati ga i sljedece,nema veze gledat cemo njega i i prvenstva na tv kako drugi igraju a mi filozofiramo zasto nismo tamo..

HasanSalihovAmidzic
Reply to  seki
05.08.2017. 23:11

Nažalost…

Buffalo
06.08.2017. 10:40

Ove kvalifikacije mogu se zaboraviti.. morali bi pobjediti belgiju i ostale 3 a grcka mora izgubiti jednu barem, sto ja mislim da ce od belgije.. a nama prolaza protiv belgije nema, 4-0 prvi put, a nasi ko balerine po terenu.