Bh. golman deseti put ove sezone sačuvao mrežu

Nogometaši Eintracht Braunschweiga upisali su važnu domaću pobjedu protiv Bochuma (2:0) u susretu 30. kola druge njemačke Bundeslige i tako ostali u izravnoj utrci za direktan plasman u najviši rang.

Odluka je pala u drugom poluvremenu, kada je mrežu gostiju dva puta pogađao Nyman, prvo u 46., a potom u 87. minuti iz jedanaesterca.

Čitav meč za Braunschweig branio je bh. golman Jasmin Fejzić (30), kojem je ovo bio deseti put ove sezone da je sačuvao svoju mrežu.

Braunschweig sada ima 57 bodova, koliko i prvoplasirani Stuttgart, koji ima utakmicu manje.

Isti broj bodova ima i Hannover, koji je zbog nešto lošije gol razlike pao na treće mjesto.

Napomenimo da će promociju izboriti dvije prvoplasirane momčadi, dok će treća razigravati s 16-plasiranom iz društva najboljih.