Ekipa TSC Bačka eliminisana je od izraelskog Maccabija iz Tel Aviva u play-offu Europa Lige ukupnim rezultatom 1:8, ali će u nastavku sezone igrati ligašku fazu Konf. lige.

Novi Zmaj Ifet Đakovac (26) igrao je do 60. minute u večerašnjem porazu TSC-a od 1:5.

Maccabi je u prvom duelu slavio sa 3:0, a večeras je nakon 12 minuta igre imao tri gola prednosti.

Addo je pogađao u drugoj i šestoj minuti, dok je Asante zabio gol u 12. minuti meča.

Igrala se 56. minuta kada je Turgemnn postigao četvrti pogodak za goste, da bi Shahar u 85. minuti po peti put zatresao mrežu golmana TSC Bačka.

Počasni gol za domaće zabio je Mbongou u 92. minuti.

Maccabi će igrati ligašku fazu Europa Lige.

Obje momčadi će svoje protivnike saznati u petak. Maccabi će igrati osam utakmica u Europa Ligi, a TSC Bačka šest u Konf. ligi.