Hajradinović je u 78. minuti majstorski postigao gol za Haugesund

Danas je na programu bilo 29. kolo norveške fudbalske lige, a Aalesund i Haugesund su odigrali sjajan meč, koji je završen rezultatom 3:3.

Gosti su poveli preko Agdesteina u 21. minuti, da bi Abdellaoue izjendačio sedam minuta kasnije.

Novu prednosti Haugesundu donio je Skjerve u 30. minuti, ali Abdellaoue ponovo postiže gol u 57. minuti za 2:2.

Larsen je u 72. minuti pogodio za preokret i vodstvo Aalesunda od 3:1, međutim najljepši trenutak na utakmici dogodio se u 78. minuti.

Bh. internacionalac Haris Hajradinović sjajno je matirao domaćeg golmana iz slobodnog udarca za konačnih 3:3.

Hajradinović, koji je u Haugesundu na posudbi iz belgijskog Genta, igrao je svih 90 minuta i ovo mu je bio četvrti gol u sezoni uz šest asistencija.