Karačić sačuvao mrežu, Hadžiahmetović, Milošević i Bajić dobri u Konyasporu

Konyaspor je sa 1:3 u trećem kolu Superlige u gostima savladao Antalyaspor, te tako nakon dva remija ostvario prvu pobjedu.

Četiri dana uoči prvog meča grupne faze Europa Lige protiv Shakhtara Konyaspor je izgledao lepršavo, te bez problema savladao domaćine koje su slomili golovima od 49. do 65. minute.

Za nas najvažnije je da su naši mladi reprezentativci u redovima Konye igrali dobro.

Milošević i Hadžiahmetović startali su od prve minute, dok je Bajić ušao posljednjih 20 minuta igre. Tri minute poslije iz igre je izašao Milošević.

Upravo je Deni Milošević napravio jedan od ljepših poteza na utakmici koji je prethodio prvom golu. Konyaspor se duplim pasovima došetao do protivničkog gola, a prvi dupli pas naš Milošević odigrao je petom i to kroz noge protivničkom igraču.

Rezervni golman U21 BiH Goran Karačić sa svojim Adanasporom ugostio je Gaziantepspor.

Karačić je sačuvao svoju mrežu netaknutom, a utakmica je završena bez golova.

Nakon tri kola Konyaspor je sedmi sa pet, a Adanaspor 14. sa dva osvojena boda.

Ovakvim nastupima neće trebati puno vremena da ovi igrači zakucaju na vrata “A” reprezentacije.