VIDEO/ Esmir Bajraktarević postigao novi sjajan gol, reakcija komentatora sve govori

19.09.2024. 16:18

Pa? Mora li se svaki idiot ovdje javljati da nesto kenja?

Nbc
Reply to  Hajro
19.09.2024. 17:53

Nema većeg idiota od hajre

Volim te Bosno
19.09.2024. 11:05

U stilu mesija. Za Barabareza Jo’s uvjek dobar za zadnjih 15 min.

Mire
Reply to  Volim te Bosno
19.09.2024. 11:07

Nadam se da pocinje protiv njemacke, Mozda trenutno nas ponajbolji igrac. Nismo mi Brazil da ovakvog igraca drzimo na klupi

Necko
19.09.2024. 11:14

Kaze reporter, prosipao je svoju magiju cijelu utakmicu i nagradio se ovim navjerovatnim golom. Da je od prve min igrao Mozda bi madzarima jedan utrpao

Gadafi
19.09.2024. 13:02

Barbarez zna bolje nego ja i ti, ne zeli ogramni pritisak na momka stavljati brzo,radi korektno stvari sto jeste da je trebao igrati 30-45 minuta protiv Madzarske ne 90.

To ide stepen po stepen

EKD
Reply to  Gadafi
19.09.2024. 13:08

Kakav pritisak. Pa njemu je 19 godina a igra u kvalifikacijama. Da je tako razmisljao Spanski trener na Europskom nebi nikad onu dvojicu djecaka stavio u prvi tim. Kad gle ono njih dvojica najbolji

19.09.2024. 15:28

Od pirve min protiv njemacke. Kad ga Švabe vide ima da za Bayern potpise

Anonymous
19.09.2024. 11:13

Bravo Esmire precizan šut i odličan gol. Samo tako nastavi Zmaju naš.

Bosanac
19.09.2024. 11:56

Ma djecko igra fenomenlano milina ga gledat

Anonymous
19.09.2024. 12:09

Ovo od treba od prve minute. Kaže moramo ga čuvati pa momak ima sabura neće ga slava dignuti da padne u formi nego još vise ojačati. Yamal trpa redom Al nas momak od 19 god da sjedi na klupi pa Boze. Ovo od prve minute i praviti probleme njemcima

Anonymous
Reply to  Anonymous
19.09.2024. 12:42

I Yamal je poceo isto tako,sve po malo. Nije isto igrao cjele utakmice ni u Barci a ni u rep.

19.09.2024. 14:05

Mali je dobro igrao u dobroj utakmici. Pored gola bio je jos 2-3 puta u izglednoj sansi . Jedna je bila 100% ali je golman Montreala odbranio izlaskom sa gola. Hrabar je I lako ulazi u duele iako je jedan od najsitnijih na utakmici bio. Samo sabura I strpljenja sa njim, sve pokazuje da bi mogao biti pravo otkrovenje za nas sve. A inace sva 4 gola na utakmici su bila fenomenalna.