VIDEO/ Stjepan Radeljić: Stručni štab je zadao jak ritam, dobro se trenira i spremni smo

15 Komentara
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare
Anonymous
05.09.2024. 12:50

Radeljic je fenomenalan igrac licno.najbolji odbrambeni igrac Hrvwtske lige..kroz utakmicu sa Engleskom pokazao je znanje i moc sa loptom.Mislim posle tekme sa Holandijom i Madarima ode momak ko.flak..ITALIJA SERIA A.Idealan za Italijanske lige..zimski prelazni rok …ko.halva ode.zelimo ti zdravlja najvise i dres BiH dugo dugo da nosis zmaju nas jaki.💪💪💪

Game on
Reply to  Anonymous
05.09.2024. 15:02

26 na 27 godina, kasno je Lige petice. Eh, debitanti.

Pij
Reply to  Game on
05.09.2024. 17:03

Nije. Pogledaj Vidica

Anonymous
05.09.2024. 12:51

Odlican nogometas repke BiH.👌

Anonymous
05.09.2024. 12:52

Hercegovacka snaga vidi se krsan jak ko zemlja.ZD4AVLJA RADELJICU I ODERITE HOLANDEZE NA MANGUPLUK…AKOBOGDA

Anonymous
05.09.2024. 12:53

Uz Katica i Ahmedhodzica najaci igrac.Bicwkcic je isto na iskuwtvu..ali Radeljic ima lavovsko srce.Hrabar u igri.respec

Pij
Reply to  Anonymous
05.09.2024. 17:06

Najbolje bi bilo da igramo 3-4-3.

Gol Vasilje (slab je na visokim loptama)

Odbrana – Kolasinac(ako bude spreman, ako ne onda Radeljic) – Ahmedhodzic – Katic

Krilo sredine – Dedula i Jusuf
Centar – Tahirovic (u Inat Holadjanima) i Huseinbasic

Krilo napad – Bajraktarevic i Demirovic (Esmir neka ponekad pokusava u sredinu pa sut a Ermedin neka otvara Prostore za Napadaca

Napad = Dzeko (maximal 60 min Trke i onda Harisa ubaciti)

ShuPac
Reply to  Pij
05.09.2024. 19:30

A gdje ti je Gigovic? Najborbeniji u Junskom okupljanju. A Basic? Extra igrac

Sajo
05.09.2024. 14:17

Najvaznije je da je dobra atmosfera,da se dobro radi,sve ostalo ce doci.Dobar i zahvalan igrac i vrlo brzo seli u nekog iz lige 5.

Anonymous
Reply to  Sajo
05.09.2024. 16:16

dobra atmosfera nece donjeti pobjedu. trud, rad, disciplina su bitni. Ako hoces imati atmosferu onda idi u odmor a ne na posao.

Anonymous
Reply to  Anonymous
05.09.2024. 16:32

Haj ti filozofe…..

Pij
Reply to  Anonymous
05.09.2024. 17:07

Bez atmosfere mozes Raditi kolko hoces, pogledaj Njemacku do proje godinu 2, porazeni od Armenije i Makedonske

Srbija – svijetske Igrace ima a popusili

Anonymous
05.09.2024. 16:38

Sjecam se da je pred svaki poraz im bila dobra atmosfera i bolje bi bilo da sad pokusaju sa globalnim zagadjenjem

Pij
Reply to  Anonymous
05.09.2024. 17:08

Dobra atmosfera u qurcu,

Anonymus1
06.09.2024. 12:18

Svi ste uvijek “spremni”,a na ternu kao da dolazite u shoping.Bitniji su vam gelovi na kosi,ko je koliko gela nabacio na kosu,ko je stavio zensku ukosnicu(snalu) u kosu,i to vi zovete “spremnost” pred svaku utakmicu?Non-stop se sa tim izjavama daje lazna nada obicnim ljudima,navijacima.Vama koji izadjete na teren ,prvih 11,vecini vas je mozak i misli van terena.To se ponavlja iz godine u godinu.Pod hittno treba angazovati fakultetski obrazovanog psihologa za ove igrace.Jer ovako iz godine u godinu ne ide.u svakoj skoro utakmici zalaganje igraca ravno nuli.Igraci u drugim repkama za drzavni grb “ginu” tih 90 minuta,

Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.

Povratak na članak

Wwin liga BiH

1.
FK Borac Banja Luka
86
2.
HŠK Zrinjski Mostar
71
3.
FK Sarajevo
65
4.
FK Velež Mostar
51
5.
NK Široki Brijeg
45

1.
Arsenal FC
85
2.
Manchester City
78
3.
Manchester United
71
4.
Aston Villa
65
5.
Liverpool FC
60

1.
FC Bayern München
89
2.
Borussia Dortmund
73
3.
RB Leipzig
65
4.
VfB Stuttgart
62
5.
TSG 1899 Hoffenheim
61

1.
Inter Milan
87
2.
SSC Napoli
76
3.
AS Roma
73
4.
Komori
71
5.
AC Milan
70

1.
Austrija
19
2.
Bosna i Hercegovina
17
3.
Rumunija
13
4.
Kipar
8
5.
San Marino
0

    Znaš koji su najbolji sastav i taktika za tvoj tim i želiš to podijeliti sa prijateljima?


    NAPRAVI SVOJ TIM