Obavijesti o

38 Komentara
Anonymous
22.03.2024. 22:31

Lik je pozvao Kovačevića koji jedva da igra u poljskoj,i što je još gore ubacio ga u igru,šta tu ima da se raspravlja,ako vam to nije dokaz menadžerskih malverzacija gledajte drugi sport,mislio je izdržaće 10 minuta s njim i ćvićem i svi će da ih vide kako igraju u pobjedi protiv ukrajine kad ono karma… Potenciram njega jer je najočigledniji primjer,prvo zoveš ga koji ne igra u klubu a ne zoveš zolotića,bičakčića,radeljića ,drugo ubacuješ ga a imaš mujakića na klupi koji sigurno nije gori a ako ništa bar je standardan u klubu.

23.03.2024. 04:49

u 17 u 19 u 21 i Seniori potpuni debakl bosanskog fudbala mjenjati sve iz korijena ako mislimo na buducnost bosanskog nogometa al nazalost nekom ne odgovara uspjeh bossnsko hercegovackog fudbala

Zuza
Reply to  Anonymous
23.03.2024. 07:44

Slazem se,,ovo je dno dna,sve napolje mora,nas fudbal je srozan totalno!

M 10
23.03.2024. 09:34

Savo Milosevic..karizmom i sarmom kupio navijace 🤣🤣🤣…: Savin Ucinak : 5 utakmica 4 poraza 1 pobjeda Procenat pobjeda 16,6 % Procenat poraza 83,4 % Jedino rjesenje za nasu reprezentaciju je da se dovede nijemac trener pa da iz temelja napravi Tim koji ce u svakom momentu i svakoj situaciji na utakmici znati sta treba da rade. A ne kao kod Save udje u igru bek u 85 minuti kod rezultata 1-0 za nas ,i on nezna da je njegov zadatak da odbrani go ovih 7-8 minuta do kraja,vec ide u napad ..Vjerovatno mu niko nije rekao da ostane i da… Read more »

Anonymous
23.03.2024. 12:53

Pogledajte šta je uradila Albanija neka bude primjer svakome

Anonymous
23.03.2024. 12:55

Pozvat fudbalere koji ne igraju nikako i još ga ubaciti da igra to je van svake pameti i čista osveta

Anonymonnaus
23.03.2024. 18:50

Ne treba kratko jasno niti on niti iko sa balkana osim zlatka dalica nazalost ciro i osim su umrli ostalo sve talasika od zla oca od jos gore matere samo trenera stranog dovest sa iskustvom i pustit covjeka da radi svoj poso ne mjesat mu se u poso

BH TZ
23.03.2024. 20:20

Savo treba ostati al upravu skinuti, Vico pod hitno da se smjeni. Problem je ocigledno savez do trenera nije jednostavnu ekipa ne funkcionise od saveza.

Anonymous
23.03.2024. 22:44

Anketa ako nije nastimana jasno kaze da treba ostati lepo prica lepo peva a naucice valjda nekad i trenerski posao

Dinas
23.03.2024. 23:46

Ovaj nas narod definitivno nije normalan,jel znaju da nas je ovaj idiot izbacio sa evropskog prvenstva,osudio Dzeku i Pjanica da se ovako oproste i unistio cijelu jednu generaciju?Jel legenda nase reprezentacije otjerana nakon 2 utakmice?Kodro koji je dokazani patrita dok je ovaj Bjeljinac igrao za Srbiju?Gdje je onda kontinuitet?

Anonymous
02.04.2024. 10:11

Pod 1: Vasilj u top formi i za par mjeseci bit ce Bundesligaski golman, veoma jak na igri sa loptom Pod 2: Tahirovic koji igra u Evropa Ligi i standardan u Ajaxu na tribinama. Pod 3: Huseinbasic, svaku 90 minuta za Köln a ne debituje za Reprezentaciju. Ovdje nekom nesto nije jasno? Samo ta tri faktora svarite u zeludcu, ne morate ni uzimati nista drugo u obzir. I mi nismo nadigrali Ukrajinu drugovi moji, mi smo tu utakmicu samo izdrzali… Nismo sut na gol imali, hajde ba. Bolji je Petev po meni bio, on je i doveo ove momke sad… Read more »