FOTO/ Kvalif. za Eurobasket: BiH poražena od Francuske

KoÅ¡arkaÅ¡i BiH su veÄeras u Tuzli u okviru drugog kola grupe E kvalifikacija za Eurobasket 2025 poraženi od reprezentacije Francuske sa 64:74.

Povratak na Älanak
Pretplata
Obavijesti o

9 Komentara
Anonymous
26.02.2024. 21:03

Sramota koliko grese ljudi, da nema gresaka i faulovs u napadu komotnu pobjeduju

Guest
Reply to  Anonymous
27.02.2024. 00:00

To i odredjuje pobjednika, tim koji manje grijesi pobijedi

Nece krst na krst
26.02.2024. 21:04

ODAKLE SU BILE OVE SUDIJE?? Jadna je ova africka reorezentacija kad im protiv drugog tima BiH ovo treba.Ovo je sramota,a ujedno ovo je i ta krscanska”demojratija” Fuh!

Reply to  Nece krst na krst
26.02.2024. 21:05

‘Demokratija”

Anonymous

Francuska uzas a mi jos gori od uzasa nikad lakse nismo mogli dobiti francusku koja nije trebala ni igrati koliko smo mi gresaka napravili za 40 minuta sramota

Anonymous
26.02.2024. 21:47

Zato ja naÅ¡u Ä‘ubrad i ne gledam! Budalastim navijaÄima odoÅ¡e zadžaba živci! I joÅ¡ plate kartu i izgube bezveze vrijeme. Zaista ne mogu da vjerujem da ima takvih ljudi (navijaÄa)! Pa unaprijed se znalo da iz naÅ¡e grupe idu na EP Francuska i Hrvatska, a mi smo, uostalom, kao i u svim ekipnim sportovima – kanta za nabijanje…

Guest
27.02.2024. 00:03

Dobra utakmica, igralo se na odbranu, francuzi dobro zatvorili Musu i to je to. Uglavnom ima nade, igramo ozbiljno, samo nam fali dobar suter. Valjda ce se naci do novembra neki amerikanac koji igra plejmejkera i zna trice pucat‘.

ali
27.02.2024. 07:25

vi ste smješni. Igraju momci protiv francuske i izgube za 10 poena i nama ne valjaju. Pa francuska je velesila u košarci. Šta je izgubiti 10 poena protiv njih.

Mire
27.02.2024. 08:00

Prvo poluvrijeme odbrana odliÄna ali su nakupili puno liÄnih i onda pad u odbrani. Musa od 10 asistencija 8 pravo njima u ruke. Da ne nabrajam dalje al opet je bilo solidno. Mislim da smo izgubili manjom razlikom nego Hrvatska ako to neÅ¡to znaÄi. Možemo dobiti Hrvatsku pod uslovom da se Musa prizemlji jer igramo mi dobro i kad je na klupi.