U okviru 11. kola juniorske njemačke lige, ekipa Wolfsburga je na svom terenu savladala Hertu rezultatom 2:1, a novi gol za Wolfsburg postigao je Orhan Vojić (18).

Hass je u 26. minuti doveo Hertu u vodstvo od 0:1, ali domaći su do kraja meča uspjeli doći do preokreta i devete pobjede u sezoni.

Bh. internacionalac Orhan Vojić ušao je u igru u 68. minuti i samo dvije minute nakon toga pogodio za 1:1.

Konačnih 2:1 za Wolfsburg postavio je Donkor u 72. minuti utakmice. Momčad Wolfsburga trenutno je prvoplasirana sa 27 bodova (regija sjever-sjeveroistok).

Vojiću je ovo peti gol ove sezone za Wolfsburg uz jednu asistenciju u 10 odigranih mečeva.

Također, u Ligi Prvaka za juniore odigrao je tri utakmice te postigao gol i jednom asistirao.

Iako posjeduje bh. pasoš, Vojić se nije našao na spisku selektora juniorske reprezentacije BiH Tonija Karačića u kvalifikacijama za Elitnu rundu gdje je naša selekcija osvojila posljednje mjesto iza Ukrajine, Turske i Azerbejdžana.

Vojić je dobio poziv za prijateljski susret bh. juniora protiv Ujedinjenih Arapskhi Emirata koja se igrala 19. augusta, ali iz opravdanih razloga nije se mogao odazvati (isti dan Wolfsburg je igrao derbi meč njemačke juniorske lige protiv Leipziga te nije imao obavezu pustiti Vojića).