U prvom meču 17. kola HNL-a Slaven je u Koprivnici poražen od zagrebačkog Dinama rezultatom 1:2, a bh. reprezentativac Armin Hodžić napustio je teren već u 18. minuti zbog povrede.

Hodžić je počeo meč od prve minute u momčadi Dinama, da bi se u 11. minuti sudario sa golmanom domaćih i povrijedio rame.

Bh. reprezentativac se nakon nekoliko minuta vratio na teren, ali je u 18. minuti morao napustiti teren.

Slaven je poveo golom Delića u 39. minuti, međutim, Dinamo je preko Taravela u 44. i Henriqueza u 55. minuti preokrenuo rezultat u svoju korist i došao do trijumfa od 1:2.

Dinamo je trenutno drugoplasirani sa 33 boda, dok Slaven zauzima osmo mjesto sa 17 osvojenih bodova.

Armin Hodžić je ove sezone postigao 9 golova za Dinamo u hrvatskom šampionatu i drugi je strijelac lige.