Fudbleri Young Boysa večeras su u prvoj utakmici play-offa za plasman u grupnu fazu Lige Šampiona savladali Ferencvaroš sa 3:2.

Cijeli susret za Ferencvaroš odigrao je Adnan Kovačević, Stjepan Lončar nije ulazio u igru, dok Eldar Ćivić nije nastupio zbog povrede.

Ferencvaroš je poveo preko Bolija u 14. minuti, ali četiri minute kasnije Elia zabija za 1:1.

Domaći su od 25. minute igrali bez isključenog Heftija, koji je nekoliko minuta ranije skrivio penal i dobio direktan crveni karton.

Ipak, Uzuni nije uspio pogoditi iz penala u 27. minuti, a kazna je stigla u 40. minuti kada je Sierro doveo Young Boyse u prednost.

Garcia je u 65. minuti postigao gol za 3:1, da bi konačnih 3:2 postavio Bolli u 82. minuti.

Revanš utakmica na programu je 24. augusta u Budimpešti.