VIDEO \\ Milan Đurić: Šef je rekao uđi i zabij gol

Milan Đurić večeras je u meču sa Velsom ušao u igru u 61. minuti i samo desetak minuta kasnije postigao gol za vodstvo od 1:0, da bi u posljednjoj minuti assitirao Ibiševiću za konačnih 2:0. Naš reprezentativac nakon meča kazao je da je sretan zbog gola, ali pogotovo zbog tri osvojena boda. “Hvala svima na […]

20 Komentara
Dzevad
10.10.2015. 23:17

Tooooooo Majstore⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

Bosna
10.10.2015. 23:24

MA to Miki svaka cast i puno srece u sledecem susretu pozdrav za cjelu Bosnu jebo vas nacionalizam :*

Mirzeta
10.10.2015. 23:29

Svaka čast,hvala majstore ! ????

Šukri
10.10.2015. 23:34

Svaka ti čast majstore i tako se treba boriti za svoje mjesto u reprezenraciji.

bih
11.10.2015. 00:15

Tooooo majstoree nisam mogo vjerovati ociu pravooo si me iznenadio zasluzujes mjesto u repki svaka ti cast volim tee bosnoooo

Drndaj01
11.10.2015. 00:23

Svakaa Ti Čast Momčino!!!!! Konačno je i on proradio u repki i to na onaj najvazniji trenutak uffff teške pobjede u jednoj teškoj utakmici – dobro je idemo daljee!!!!! Put me zovee moram proći dere iz zvučnika ????????

Crnkic
11.10.2015. 00:33

Tvoja noc ljudino svaka ti dala i opet u red stala.

bosanci i hercegovci
11.10.2015. 00:37

To Milane jabuko sa grane svaka čast i SRETNO IDEMO DALJE!!!

Drndaj01
11.10.2015. 00:46

Volim & cjenim ovako nešto kad jedan NEMUJO se za BiH trudi i cjepa! To je toga prije vazda puta od sergeja i misketa bilo kad su u vaznim trenucima davali 1:0, 2:1 itd. a evo sada i ovaj momak to nastavlja … sam kao MUJO to izjavljujem i kazem samo HVALA HVALA MOMČINO i samo dalje tako!! Zdrav i ziv nam osto MIILAAAN DJUURIIIIIIČČ