Rukometna selekcija BiH večeras je u Poreču u prijateljskom susretu poražena od Katara rezultatom 27:30.

Naši reprezentativci su bili bolji u prvom poluvremenu i imali prednost od 15:13.

Izabranici Bilala Šumana su u 38. minuti imali četiri gola prednosti (19:15), ali je onda uslijedio pad u igri i poraz.

Katar je u posljednjih dvadesetak minuta postigao 15 golova i stigao do trijumfa.

Najefikasniji u našim redovima bio je Panić sa pet golova, dok su Karačić, Prce i Vranješ dodali po tri.

BiH će sutra od 16,50 sati uz direktan TV prijenos na hrvatskom RTL igrati protiv Hrvatske.

Susret Hrvatska – BiH u direktnom TV prijenosu

Bh. rukometaši nakon priprema u Poreču putuju u Norvešku, gdje će na Europskom prvenstvu igrati u grupi sa Norveškom, Francuskom i Portugalom.