VIDEO/ U Sarajevu se slavila pobjeda Hrvatske

13 Komentara
Inline Feedbacks
Pogledaj sve komentare
Samko
08.07.2018. 19:03

Sarajlije pisto ste u ozbiljnoj krizi identiteta nebi bilo lose da ste uzeli jedan krug za blazenog generala Praljka..

???? Derim santasa Fatih ????
Reply to  Samko
09.07.2018. 01:21

U krizi identiteta su oni koji imaju tvoju vrstu problema, ljudi koji znaju sve o sebi nemaju nikakve strahove. Osim toga, svaki Bh. građanin treba da je ponosan na činjenicu da je glavni grad zemlje slobodna i civilizovana sredina, u kojoj svako može istaći svoj identitet i slaviti ga – ustalom Sarajevo je veliki grad i glavni grad jedne države, tako da ima Sarajlija koji su i Albanac, i Arapi, i Turci, i Englezi, pa tako može i Hrvat može biti i Sarajlija, kontaš ? – za razliku od čuvara evropskih vrijednosti koji bi navijača BiH kamenovali u “zapadnom” Mostaru… Read more »

Handrmolja
Reply to  ???? Derim santasa Fatih ????
09.07.2018. 02:07

Sarajevo je grad, narod i drzava u jednom! Ali ne BiH!Vi ste najveci neprijatelji nezavisne republike Bosne i Hercegovine!

Tunami
Reply to  Samko
09.07.2018. 13:34

U svjetskim metropolama poput Sarajeva mozes mahati svim zastavama, niko te pogledati nece dok u zvekama poput listice duvna trebinja dobijes kamen ili metak u glavu.

Razbu
08.07.2018. 19:20

Balije spremne za jos jednu agresiju izgleda

Pajzer
Reply to  Razbu
08.07.2018. 19:49

Sisaj Baliji. ????

Razbu
Reply to  Pajzer
08.07.2018. 19:59

ovo tebi nisu balije na snimku? ili navijas za ustase pa si se pronasao uvrijedjen?

???? Derim santasa Fatih ????
Reply to  Razbu
09.07.2018. 01:11

Nisu ovo ‘balije’ ! ‘Balije’ m.rze Hr.vate i nazivaju ih “usta.sama” – isto kao što Hr.vati koji slave pobjedu Bosne i Hercegovine nisu “ust.ase”, ne mogu nikako biti, je li tako – samo “ust.ase” mr.ze Bosnu i Bos.ance, Bosn.jake, i Herc.egovce nazivaju “bal.ijama” !?!

Majakovski
Reply to  Razbu
09.07.2018. 13:42

Ballija je konzervativni,zatucani vjernik koji mase turskomm zastavom.
Adi Zahiragic je cist primjer zatim nacelnik Ilidze Memic ,Bakir Izetbegovic itd.

Handrmolja
09.07.2018. 02:02

Njihov uspjeh lezi u njihovoj sloznosti, a mi Bosanci i Hercegovci sa islamski tj. Alternativnim imenima smo puka suprotnost. Naprotiv dlaka fali da se izmedju pokoljemo zbog gluposti. Dokaz ovaj portal!

Handrmolja
09.07.2018. 02:04

Nije dzabe ona naša ” znaš ti nas, jjjeeboo ti nas!

Razbu
09.07.2018. 04:49

Hrvatski igraci pjevaju o tkz. “Herceg Bosni” i “Za dom spremni” a ove fukare navijaju za njih

TKLondon
09.07.2018. 14:53

Svim srcem bih volio navijati za Hrvatsku, ali nebi Hrvati navijali za Bosnu da im stavis pistolj na celo. Veliki primjer je Brazil 2014 kad su imali problema da izgovore ime ‘Bosna’ dok su pricali o utaknicama na TV-u. Tolko im smetamo.
Zato nemogu da navijam za njih.

Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.

Povratak na članak

Wwin liga BiH

1.
FK Borac Banja Luka
86
2.
HŠK Zrinjski Mostar
71
3.
FK Sarajevo
65
4.
FK Velež Mostar
51
5.
NK Široki Brijeg
45

1.
Arsenal FC
85
2.
Manchester City
78
3.
Manchester United
71
4.
Aston Villa
65
5.
Liverpool FC
60

1.
FC Bayern München
89
2.
Borussia Dortmund
73
3.
RB Leipzig
65
4.
VfB Stuttgart
62
5.
TSG 1899 Hoffenheim
61

1.
Inter Milan
87
2.
SSC Napoli
76
3.
AS Roma
73
4.
Komori
71
5.
AC Milan
70

1.
Austrija
19
2.
Bosna i Hercegovina
17
3.
Rumunija
13
4.
Kipar
8
5.
San Marino
0

    Znaš koji su najbolji sastav i taktika za tvoj tim i želiš to podijeliti sa prijateljima?


    NAPRAVI SVOJ TIM