U okviru današnjih utakmica 31. kola Bundeslige naši reprezentativci su sveukupno gledajući upisali skromne minutaže u svojim klubovima.

Ermin Bičakčić je bio jedini koji je odigrao svih 90 minuta u remiju Hoffenheima i Borussije Dortmund, 1:1. U redovima Hoffenheima Salihović je dobio priliku tek u finišu susreta.

Raduje nas vijest da se Izet Hajrović našao u početnoj postavi svoje ekipe. Hajrović je u pobjedi Werdera nad Frankfurtom rezultatom 1:0 igrao sat vremena nakon čega je zamijenjen.

Sead Kolašinac i Vedad Ibišević nisu nastupili u duelu između Schalkea i Stuttgarta koji je nakon dva preokreta završen pobjedom domaćih rezultatom 3:2.

Također na klupi je cijeli susret proveo i Mensur Mujdža čiji je Freiburg poražen od Paderborna rezultatom 1:2.