Konya i Al Feiha remizirali u prijateljskom susretu

Danas je odigran prijateljski meč između Konye i Al Feihe, a konačan rezultat glasio je 2:2.

Konya je do vodstva stigla u 12. minuti, kada je naš mladi reprezentativac Amir Hadžiahmetović glavom matirao golmana Al Feihe.

Al Feiha je izjednačila preko Tawfeqa u 45. minuti, da bi Camdali u 52. minuti ponovo doveo Konyu u prednost.

Konačnih 2:2 postavio je Rone u posljednjim trenucima utakmice.

Deni Milošević i Amir Hadžiahmetović su igrali prvo poluvrijeme za Konyu, dok je Riad Bajić odigrao drugo poluvrijeme.

Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.