U posljednjem susretu 23. kola italijanske Serije A, Cesena je na svom terenu dočekala prvoplasirani Juventus i napravila veliko iznenađenje.

Iako je Juventus bio apsolutni favorit, meč je na kraju završen rezultatom 2:2.

Cesena je neočekivano povela u 17. minuti kada je potencijalni bh. reprezentativac Milan Đurić postigao gol nakon asistencije Defrela.

Samo šest minuta kasnije Moratta je izjednačio na 1:1, a preokret i vodstvo Juventusu donio je Marchisio u 33. minuti susreta.

Domaći se nisu predavali do kraja meča i uspjeli su doći do velikog boda.

Igrala se 70. minuta kada je večeras fantastični Milan Đurić asistirao Brienzi koji pogađa za 2:2.

Juventus je mogao doći do sva tri boda, ali Vidal je promašio penal u 82. minuti susreta.

Milan Đurić počeo je susret od prve minute za Cesenu, a zamijenjen je sedam minuta prije kraja meča.

Đurić je bio jedan od najboljih pojedinaca na večerašnjoj utakmici i ovim nastupom ozbiljno se nametnuo selektoru naše selekcije Mehmedu Baždareviću.

Juventus je trenutno prvoplasirani sa 54 boda, dok je Cesena pretposljednja sa 16 bodova.