(VIDEO) Juventus u derbiju bolji od Rome, povreda Miralema Pjanića

miJuventus golom Higuaina pobijedio Romu U derbi utakmici 17. kola italijanske Serije A, Juventus je u Torinu savladao Romu minimalnim rezultatom 1:0. Trenutak odluke dogodio se u 15. minuti, kada je Gonzalo Higuain postigao prelijep gol za pobjedu Juventusa. Oba naša reprezentativca, Miralem Pjanić i Edin Džeko igrali su od prve minute u večerašnjem susretu. […]

17.12.2016. 23:50

Kakav gol svaka cast Higuen! Dzeko probaj ovako nesto kad primis loptu!

18.12.2016. 00:30

Nemoze ba Dzeko protiv dobrog stopera! nema šanse, on je prosjecan napadac. a vidiš higuaina koja je on mašina! 70 000 000 € to je Kvalitet. Ruku na srce ljudi sami vidite

BosnianUltras
18.12.2016. 01:09

Dali iko zna sta je sa Pjanićem? I o kakvoj povrjedi se radi?

18.12.2016. 09:30

Neki dan su poredili Dzeku i Batistutu,isto je to kao porediti Dzeku i Higuiana,dovoljno je bilo pogledati ovu utakmicu i da sve bude jasno..

Samir
Reply to  Mesa
18.12.2016. 10:42

Pogledaj skim Higuain igra a skim Dzeko.Razlika drasticna.

Mesa
Reply to  Samir
18.12.2016. 10:53

prosle god je igrao u napoliju i bio jos bolji,nema tu izgovora klasa je klasa gdje god igra..

Angina Pectoris
18.12.2016. 14:28

Higuain je klasa igrac sigurno, ali i u Napoliju je kompletan stil igre bio prilagodjen njemu!

Zmaj
18.12.2016. 12:22

da je higuain svjetska elita o tome se netreba svadjati .. ali kako je se odbrana rome ponasala kod gola ko amateri. mandzukic kreno na desno trcati a oba igraca rome krenuse za njim tako da higuain ima nevjerovatan prostor u sesnestercu i ako je malo previse gurno loptu ispred sebe nema tu niko da ga sprjeci i tako ima vremena da moze birati cosak i sve. ljep gol ali odbrana rome je ko da igraju amateri!!!!

18.12.2016. 14:23

Ja uistinu ne razumijem ove hairlije koji odmah napadaju Dzeku, pa hadalji koja imena rade za Higuaina logika je da ce se bolje pokazati i biti u prolly kama, immediately ostalog i Dzeko je puno pozitivnoga napravio treba malo pogledati statistiku!