U protekla dva dana odigrane utakmice 7. kola Premijer lige BiH. U nastavku biramo najbolji tim šestog kola Premijer lige BiH.

Golman: Bojan Pavlović (Velež – Sloga Meridian 0:0) – branio svih 90 minuta, sačuvao svoju mrežu

Stoper: Branko Vrgoč (Posušje – Radnik 3:1) – 90 minuta igre

Stoper: Amir Velić (Igman – Sloboda 1:0) – 90 minuta igre, postigao gol

Stoper: Hrvoje Barišić (Željezničar – Zrinjski 0:2) – 90 minuta igre

Zadnji vezni: Vladan Bubanja (Borac – Sarajevo 0:1) – 90 minuta igre

Zadnji vezni: Marijan Ćavar (Željezničar – Zrinjski 0:2) – 90 minuta igre, postigao gol

Centralni vezni: Nikola Perić (Široki Brijeg – GOŠK 2:2) – 90 minuta igre, asistirao

Desno krilo: Giorgi Guliashvili (Borac – Sarajevo 0:1) – 90 minuta igre, postigao gol

Lijevo krilo: Domagoj Jelavić (Široki Brijeg – GOŠK 2:2) – igrao do 83. minute, dva puta asistirao

Napadač: Nardin Mualhusejnović (Željezničar – Zrinjski 0:2) – igrao do 80. minute, postigao gol

Napadač: Dario Pavković (Posušje – Radnik 3:1) – igrao do 85. minute, postigao gol