Astana sa 7:0 deklasirala Atyrau

Astana je u susretu 26. kola kazahstanske Premier lige deklasirala Atyrau rezultatom 7:0.

Jedan od strijelaca bio je i povremeni bh. reprezentativac Srđan Grahovac (24), koji je lijepim lobom s dvadesetak metara postigao peti pogodak svoje momčadi u 69. minuti.

Preostale golove zabili su Muzhikov (28’, 38’), Murtazayev (44’), Tomasov (60’, 88’) i Twumasi (87’).

Osim Grahovca, od prve minute za Astanu danas je zaigrao i naš Marin Aničić (28).

Astana se ovom pobjedom učvrstila na prvoj poziciji sa četiri boda više uz utakmicu više od Kairata.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.