Match Center

Tabela

# GR U B
1 FK Igman Konjic 31 30 68
2 NK GOŠK Gabela 32 30 66
3 FK Budućnost Banovići 14 30 52
4 NK TOŠK Tešanj 14 30 52
5 FK Rudar Kakanj 5 30 52
6 OFK Gradina 2 30 45
7 NK Bratstvo Gračanica 5 30 44
8 HNK Orašje -5 30 43
9 FK Goražde -7 30 38
10 NK Zvijezda Gradačac -1 30 33
11 NK Vis Simm-Bau -2 30 32
12 FK Radnik Hadžići -12 30 31
13 NK Jedinstvo Bihać -22 30 29
14 NK Travnik -9 30 28
15 FK Mladost Doboj Kakanj -20 30 27
16 HNK Tomislav -25 30 22

Raspored i rezultati


1X2
FT
FK Budućnost Banovići
NK Zvijezda Gradačac
1
0

1X2
FT
FK Radnik Hadžići
NK TOŠK Tešanj
1
1

1X2
FT
HNK Orašje
FK Goražde
1
0

1X2
FT
FK Igman Konjic
NK Travnik
1
0

1X2
FT
FK Rudar Kakanj
NK GOŠK Gabela
1
1

1X2
FT
HNK Tomislav
OFK Gradina
2
3

1X2
FT
NK Vis Simm-Bau
NK Bratstvo Gračanica
1
2

1X2
FT
NK Jedinstvo Bihać
FK Mladost Doboj Kakanj
4
1

1X2
FT
FK Budućnost Banovići
NK Vis Simm-Bau
0
0

1X2
FT
NK Bratstvo Gračanica
FK Rudar Kakanj
1
1

1X2
FT
FK Goražde
NK Jedinstvo Bihać
2
0

1X2
FT
NK GOŠK Gabela
FK Igman Konjic
0
0

1X2
FT
NK Zvijezda Gradačac
NK TOŠK Tešanj
1
2

1X2
FT
OFK Gradina
FK Radnik Hadžići
5
0

1X2
FT
NK Travnik
HNK Orašje
2
1

1X2
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
HNK Tomislav
2
3

1X2
FT
HNK Orašje
NK GOŠK Gabela
1
1

1X2
FT
FK Igman Konjic
NK Bratstvo Gračanica
3
1

1X2
FT
NK Jedinstvo Bihać
NK Travnik
2
1

1X2
FT
FK Rudar Kakanj
FK Budućnost Banovići
2
2

1X2
FT
HNK Tomislav
FK Goražde
0
4

1X2
FT
NK Vis Simm-Bau
NK Zvijezda Gradačac
1
1

1X2
FT
FK Radnik Hadžići
FK Mladost Doboj Kakanj
3
0

1X2
FT
NK TOŠK Tešanj
OFK Gradina
1
0

1X2
FT
FK Budućnost Banovići
FK Igman Konjic
1
2

1X2
FT
NK Bratstvo Gračanica
HNK Orašje
4
1

1X2
FT
FK Goražde
FK Radnik Hadžići
0
1

1X2
FT
NK Travnik
HNK Tomislav
1
1

1X2
FT
NK Vis Simm-Bau
FK Rudar Kakanj
4
0

1X2
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
NK TOŠK Tešanj
2
4

1X2
FT
NK GOŠK Gabela
NK Jedinstvo Bihać
2
1

1X2
FT
NK Zvijezda Gradačac
OFK Gradina
2
0

1X2
FT
FK Radnik Hadžići
NK Travnik
0
0

1X2
FT
HNK Orašje
FK Budućnost Banovići
2
2

1X2
FT
FK Igman Konjic
NK Vis Simm-Bau
2
1

1X2
FT
NK Jedinstvo Bihać
NK Bratstvo Gračanica
0
3

1X2
FT
FK Rudar Kakanj
NK Zvijezda Gradačac
1
0

1X2
FT
HNK Tomislav
NK GOŠK Gabela
0
1

1X2
FT
OFK Gradina
FK Mladost Doboj Kakanj
4
3

1X2
FT
NK TOŠK Tešanj
FK Goražde
3
0

1X2
FT
FK Budućnost Banovići
NK Jedinstvo Bihać
1
0

1X2
FT
NK Bratstvo Gračanica
HNK Tomislav
3
0

1X2
FT
FK Goražde
OFK Gradina
2
1

1X2
FT
FK Rudar Kakanj
FK Igman Konjic
1
0

1X2
FT
NK Travnik
NK TOŠK Tešanj
1
1

1X2
FT
NK Vis Simm-Bau
HNK Orašje
1
1

1X2
FT
NK Zvijezda Gradačac
FK Mladost Doboj Kakanj
3
0

1X2
FT
NK GOŠK Gabela
FK Radnik Hadžići
2
0

1X2
FT
OFK Gradina
NK Travnik
4
3

1X2
FT
FK Radnik Hadžići
NK Bratstvo Gračanica
0
0

1X2
FT
HNK Orašje
FK Rudar Kakanj
2
1

1X2
FT
FK Igman Konjic
NK Zvijezda Gradačac
0
0

1X2
FT
NK Jedinstvo Bihać
NK Vis Simm-Bau
0
0

1X2
FT
HNK Tomislav
FK Budućnost Banovići
0
1

1X2
FT
NK TOŠK Tešanj
NK GOŠK Gabela
0
2

1X2
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
FK Goražde
4
1

1X2
FT
FK Budućnost Banovići
FK Radnik Hadžići
0
0

1X2
FT
NK Bratstvo Gračanica
NK TOŠK Tešanj
2
0

1X2
FT
NK Zvijezda Gradačac
FK Goražde
0
1

1X2
FT
FK Igman Konjic
HNK Orašje
2
0

1X2
FT
FK Rudar Kakanj
NK Jedinstvo Bihać
1
0

1X2
FT
NK Vis Simm-Bau
HNK Tomislav
3
1

1X2
FT
NK GOŠK Gabela
OFK Gradina
6
1

1X2
FT
NK Travnik
FK Mladost Doboj Kakanj
2
0

1X2
FT
FK Goražde
NK Travnik
1
0

1X2
FT
OFK Gradina
NK Bratstvo Gračanica
2
1

1X2
FT
FK Radnik Hadžići
NK Vis Simm-Bau
0
0

1X2
FT
HNK Orašje
NK Zvijezda Gradačac
2
0

1X2
FT
NK Jedinstvo Bihać
FK Igman Konjic
1
3

1X2
FT
HNK Tomislav
FK Rudar Kakanj
0
0

1X2
FT
NK TOŠK Tešanj
FK Budućnost Banovići
1
1

1X2
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
NK GOŠK Gabela
0
1

1X2
FT
FK Budućnost Banovići
OFK Gradina
3
2

1X2
FT
NK Zvijezda Gradačac
NK Travnik
1
1

1X2
FT
HNK Orašje
NK Jedinstvo Bihać
1
0

1X2
FT
FK Igman Konjic
HNK Tomislav
2
1

1X2
FT
FK Rudar Kakanj
FK Radnik Hadžići
0
2

1X2
FT
NK Vis Simm-Bau
NK TOŠK Tešanj
1
3

1X2
FT
NK Bratstvo Gračanica
FK Mladost Doboj Kakanj
1
3

1X2
FT
NK GOŠK Gabela
FK Goražde
2
1

1X2
FT
FK Goražde
NK Bratstvo Gračanica
1
4

1X2
FT
OFK Gradina
NK Vis Simm-Bau
1
0

1X2
FT
FK Radnik Hadžići
FK Igman Konjic
0
1

1X2
FT
NK Jedinstvo Bihać
NK Zvijezda Gradačac
1
0

1X2
FT
HNK Tomislav
HNK Orašje
1
1

1X2
FT
NK Travnik
NK GOŠK Gabela
0
2

1X2
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
FK Budućnost Banovići
1
3

1X2
FT
NK TOŠK Tešanj
FK Rudar Kakanj
1
0

1X2
FT
FK Budućnost Banovići
FK Goražde
2
0

1X2
FT
NK Bratstvo Gračanica
NK Travnik
2
1

1X2
FT
NK Zvijezda Gradačac
NK GOŠK Gabela
1
1

1X2
FT
HNK Orašje
FK Radnik Hadžići
0
0

1X2
FT
NK Jedinstvo Bihać
HNK Tomislav
3
1

1X2
FT
FK Rudar Kakanj
OFK Gradina
1
0

1X2
FT
NK Vis Simm-Bau
FK Mladost Doboj Kakanj
0
1

1X2
FT
FK Igman Konjic
NK TOŠK Tešanj
1
0

1X2
FT
FK Goražde
NK Vis Simm-Bau
1
0

1X2
FT
OFK Gradina
FK Igman Konjic
2
0

1X2
FT
FK Radnik Hadžići
NK Jedinstvo Bihać
2
1

1X2
FT
HNK Tomislav
NK Zvijezda Gradačac
1
0

1X2
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
FK Rudar Kakanj
1
1

1X2
FT
NK TOŠK Tešanj
HNK Orašje
3
1

1X2
FT
NK Travnik
FK Budućnost Banovići
0
2

1X2
FT
NK GOŠK Gabela
NK Bratstvo Gračanica
2
2

1X2
FT
FK Budućnost Banovići
NK GOŠK Gabela
1
1

1X2
FT
NK Zvijezda Gradačac
NK Bratstvo Gračanica
2
1

1X2
FT
HNK Orašje
OFK Gradina
1
0

1X2
FT
NK Jedinstvo Bihać
NK TOŠK Tešanj
0
4

1X2
FT
FK Rudar Kakanj
FK Goražde
1
0

1X2
FT
HNK Tomislav
FK Radnik Hadžići
0
3

1X2
FT
NK Vis Simm-Bau
NK Travnik
2
2

1X2
FT
FK Igman Konjic
FK Mladost Doboj Kakanj
3
0

1X2
FT
NK Bratstvo Gračanica
FK Budućnost Banovići
2
0

1X2
FT
FK Goražde
FK Igman Konjic
1
1

1X2
FT
OFK Gradina
NK Jedinstvo Bihać
3
0

1X2
FT
FK Radnik Hadžići
NK Zvijezda Gradačac
0
1

1X2
FT
NK Travnik
FK Rudar Kakanj
3
3

1X2
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
HNK Orašje
0
2

1X2
FT
NK GOŠK Gabela
NK Vis Simm-Bau
2
0

1X2
FT
NK TOŠK Tešanj
HNK Tomislav
3
1

1X2
FT
NK Bratstvo Gračanica
NK Vis Simm-Bau
2
1

1X2
FT
FK Goražde
HNK Orašje
3
0

1X2
FT
NK Zvijezda Gradačac
FK Budućnost Banovići
2
2

1X2
FT
OFK Gradina
HNK Tomislav
0
1

1X2
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
NK Jedinstvo Bihać
3
0

1X2
FT
NK Travnik
FK Igman Konjic
1
1

1X2
FT
NK GOŠK Gabela
FK Rudar Kakanj
3
2

1X2
FT
NK TOŠK Tešanj
FK Radnik Hadžići
1
0

1X2
FT
FK Radnik Hadžići
OFK Gradina
1
1

1X2
FT
HNK Orašje
NK Travnik
2
1

1X2
FT
FK Igman Konjic
NK GOŠK Gabela
1
0

1X2
FT
NK Jedinstvo Bihać
FK Goražde
1
1

1X2
FT
FK Rudar Kakanj
NK Bratstvo Gračanica
3
0

1X2
FT
HNK Tomislav
FK Mladost Doboj Kakanj
0
2

1X2
FT
NK Vis Simm-Bau
FK Budućnost Banovići
2
0

1X2
FT
NK TOŠK Tešanj
NK Zvijezda Gradačac
1
1

1X2
FT
FK Budućnost Banovići
FK Rudar Kakanj
3
0

1X2
FT
NK Bratstvo Gračanica
FK Igman Konjic
1
2

1X2
FT
FK Goražde
HNK Tomislav
3
2

1X2
FT
NK Zvijezda Gradačac
NK Vis Simm-Bau
3
2

1X2
FT
OFK Gradina
NK TOŠK Tešanj
1
1

1X2
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
FK Radnik Hadžići
1
1

1X2
FT
NK Travnik
NK Jedinstvo Bihać
1
1

1X2
FT
NK GOŠK Gabela
HNK Orašje
2
0

1X2
FT
FK Radnik Hadžići
FK Goražde
0
0

1X2
FT
HNK Orašje
NK Bratstvo Gračanica
1
0

1X2
FT
FK Igman Konjic
FK Budućnost Banovići
1
1

1X2
FT
NK Jedinstvo Bihać
NK GOŠK Gabela
2
1

1X2
FT
FK Rudar Kakanj
NK Vis Simm-Bau
2
0

1X2
FT
HNK Tomislav
NK Travnik
0
1

1X2
FT
OFK Gradina
NK Zvijezda Gradačac
3
1

1X2
FT
NK TOŠK Tešanj
FK Mladost Doboj Kakanj
1
0

1X2
FT
FK Budućnost Banovići
HNK Orašje
2
0

1X2
FT
NK Bratstvo Gračanica
NK Jedinstvo Bihać
3
2

1X2
FT
FK Goražde
NK TOŠK Tešanj
0
1

1X2
FT
NK Zvijezda Gradačac
FK Rudar Kakanj
0
1

1X2
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
OFK Gradina
2
1

1X2
FT
NK Travnik
FK Radnik Hadžići
0
0

1X2
FT
NK Vis Simm-Bau
FK Igman Konjic
0
0

1X2
FT
NK GOŠK Gabela
HNK Tomislav
0
0

1X2
FT
OFK Gradina
FK Goražde
1
1

1X2
FT
FK Radnik Hadžići
NK GOŠK Gabela
1
2

1X2
FT
HNK Orašje
NK Vis Simm-Bau
1
0

1X2
FT
NK Jedinstvo Bihać
FK Budućnost Banovići
1
2

1X2
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
NK Zvijezda Gradačac
1
2

1X2
FT
HNK Tomislav
NK Bratstvo Gračanica
2
0

1X2
FT
FK Igman Konjic
FK Rudar Kakanj
3
0

1X2
FT
NK TOŠK Tešanj
NK Travnik
2
1

1X2
FT
FK Budućnost Banovići
HNK Tomislav
2
0

1X2
FT
NK Bratstvo Gračanica
FK Radnik Hadžići
0
0

1X2
FT
FK Goražde
FK Mladost Doboj Kakanj
1
0

1X2
FT
NK GOŠK Gabela
NK TOŠK Tešanj
2
0

1X2
FT
NK Zvijezda Gradačac
FK Igman Konjic
1
1

1X2
FT
FK Rudar Kakanj
HNK Orašje
1
0

1X2
FT
NK Travnik
OFK Gradina
1
2

1X2
FT
NK Vis Simm-Bau
NK Jedinstvo Bihać
3
2

1X2
FT
FK Goražde
NK Zvijezda Gradačac
2
1

1X2
FT
OFK Gradina
NK GOŠK Gabela
1
4

1X2
FT
FK Radnik Hadžići
FK Budućnost Banovići
1
1

1X2
FT
HNK Orašje
FK Igman Konjic
0
4

1X2
FT
NK Jedinstvo Bihać
FK Rudar Kakanj
2
2

1X2
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
NK Travnik
1
2

1X2
FT
HNK Tomislav
NK Vis Simm-Bau
0
1

1X2
FT
NK TOŠK Tešanj
NK Bratstvo Gračanica
1
1

1X2
FT
FK Budućnost Banovići
NK TOŠK Tešanj
1
1

1X2
FT
NK Bratstvo Gračanica
OFK Gradina
3
1

1X2
FT
NK GOŠK Gabela
FK Mladost Doboj Kakanj
1
1

1X2
FT
NK Zvijezda Gradačac
HNK Orašje
1
1

1X2
FT
FK Igman Konjic
NK Jedinstvo Bihać
2
0

1X2
FT
FK Rudar Kakanj
HNK Tomislav
2
1

1X2
FT
NK Travnik
FK Goražde
3
1

1X2
FT
NK Vis Simm-Bau
FK Radnik Hadžići
2
0

1X2
FT
FK Goražde
NK GOŠK Gabela
1
1

1X2
FT
OFK Gradina
FK Budućnost Banovići
3
2

1X2
FT
FK Radnik Hadžići
FK Rudar Kakanj
0
2

1X2
FT
NK Jedinstvo Bihać
HNK Orašje
3
0

1X2
FT
HNK Tomislav
FK Igman Konjic
1
2

1X2
FT
NK Travnik
NK Zvijezda Gradačac
0
0

1X2
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
NK Bratstvo Gračanica
2
1

1X2
FT
NK TOŠK Tešanj
NK Vis Simm-Bau
1
1

1X2
FT
FK Budućnost Banovići
FK Mladost Doboj Kakanj
2
1

1X2
FT
NK Bratstvo Gračanica
FK Goražde
3
1

1X2
FT
NK Zvijezda Gradačac
NK Jedinstvo Bihać
5
0

1X2
FT
HNK Orašje
HNK Tomislav
4
1

1X2
FT
FK Igman Konjic
FK Radnik Hadžići
3
0

1X2
FT
FK Rudar Kakanj
NK TOŠK Tešanj
3
1

1X2
FT
NK Vis Simm-Bau
OFK Gradina
0
1

1X2
FT
NK GOŠK Gabela
NK Travnik
3
2

1X2
FT
FK Goražde
FK Budućnost Banovići
3
2

1X2
FT
OFK Gradina
FK Rudar Kakanj
3
1

1X2
FT
FK Radnik Hadžići
HNK Orašje
2
2

1X2
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
NK Vis Simm-Bau
2
1

1X2
FT
HNK Tomislav
NK Jedinstvo Bihać
4
0

1X2
FT
NK Travnik
NK Bratstvo Gračanica
3
0

1X2
FT
NK TOŠK Tešanj
FK Igman Konjic
1
1

1X2
FT
NK GOŠK Gabela
NK Zvijezda Gradačac
4
0

1X2
FT
FK Budućnost Banovići
NK Travnik
2
1

1X2
FT
NK Bratstvo Gračanica
NK GOŠK Gabela
1
2

1X2
FT
NK Zvijezda Gradačac
HNK Tomislav
1
2

1X2
FT
HNK Orašje
NK TOŠK Tešanj
2
1

1X2
FT
FK Igman Konjic
OFK Gradina
1
0

1X2
FT
NK Jedinstvo Bihać
FK Radnik Hadžići
5
3

1X2
FT
FK Rudar Kakanj
FK Mladost Doboj Kakanj
1
0

1X2
FT
NK Vis Simm-Bau
FK Goražde
1
0

1X2
FT
NK Bratstvo Gračanica
NK Zvijezda Gradačac
3
2

1X2
FT
FK Goražde
FK Rudar Kakanj
1
2

1X2
FT
NK GOŠK Gabela
FK Budućnost Banovići
4
3

1X2
FT
OFK Gradina
HNK Orašje
3
2

1X2
FT
FK Radnik Hadžići
HNK Tomislav
1
0

1X2
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
FK Igman Konjic
1
2

1X2
FT
NK TOŠK Tešanj
NK Jedinstvo Bihać
1
1

1X2
FT
NK Travnik
NK Vis Simm-Bau
1
3

1X2
FT
FK Budućnost Banovići
NK Bratstvo Gračanica
3
1

1X2
FT
NK Zvijezda Gradačac
FK Radnik Hadžići
4
1

1X2
FT
HNK Orašje
FK Mladost Doboj Kakanj
4
0

1X2
FT
FK Igman Konjic
FK Goražde
2
0

1X2
FT
NK Jedinstvo Bihać
OFK Gradina
1
0

1X2
FT
FK Rudar Kakanj
NK Travnik
4
1

1X2
FT
HNK Tomislav
NK TOŠK Tešanj
3
5

1X2
FT
NK Vis Simm-Bau
NK GOŠK Gabela
0
1

Statistika

1 Dzenan Haracic NK GOŠK Gabela 14
2 Idriz Dzafic FK Rudar Kakanj 13
3 Husein Poturalic NK Bratstvo Gračanica 11
4 Kemal Mujaric FK Budućnost Banovići 9
5 Blaz Boskovic NK GOŠK Gabela 8
6 Kenan Delic NK TOŠK Tešanj 8
7 Selmir Mahmutovic NK TOŠK Tešanj 8
8 Ajdin Mujagic NK TOŠK Tešanj 8
9 Elvedin Aletic NK Bratstvo Gračanica 8
10 Dino Kalesic NK Vis Simm-Bau 8
1 Kenan Delic NK TOŠK Tešanj 6
2 Adnan Hrelja FK Igman Konjic 6
3 Maid Jaganjac NK Bratstvo Gračanica 6
4 Berin Catic NK Travnik 6
5 Kemal Mujaric FK Budućnost Banovići 6
6 Zvonimir Mikic OFK Gradina 5
7 Benaris Durakovic FK Rudar Kakanj 4
8 Sevkija Resic NK Vis Simm-Bau 3
9 Arnel Delic NK TOŠK Tešanj 3
10 Milorad Albijanic NK Vis Simm-Bau 3
1 Eldin Facic NK Zvijezda Gradačac 14
2 Arnes Cosic NK Bratstvo Gračanica 11
3 Husein Poturalic NK Bratstvo Gračanica 10
4 Omer Music FK Rudar Kakanj 10
5 Dragan Zivanovic NK Zvijezda Gradačac 10
6 Adnan Mujkic FK Budućnost Banovići 10
7 Eldar Rizvo FK Radnik Hadžići 9
8 Vidosav Music NK Jedinstvo Bihać 9
9 Belmin Kobilica FK Rudar Kakanj 9
10 Kenan Lugavic FK Budućnost Banovići,NK Zvijezda Gradačac 9
1 Drazen Dubackic NK TOŠK Tešanj 1
2 Amer Drljevic FK Igman Konjic 1
3 Ismet Pendek NK Bratstvo Gračanica 1
4 Jasmin Krsic OFK Gradina 1
5 Salih Muminovic OFK Gradina 1
6 Enes Brckalic OFK Gradina 1
7 Tin Sarkanj NK Vis Simm-Bau 1
8 Karlo Stapic NK Vis Simm-Bau 1
9 Amar Nisic NK Vis Simm-Bau 1
10 Anes Mehic NK Zvijezda Gradačac 1