Hodžić u posljednje tri utakmice postigao sedam pogodaka za Dinamo

Bh. napadač Armin Hodžić (22) nastavio je fantastičnim igrama i u prvom susretu polufinala Kupa Hrvatske postigao čak četiri gola u ubjedljivoj pobjedi Dinama nad Splitom od 6:0.

Dinamo je poveo golom Ćorića u 26. minuti, da bi Hodžić desetak minuta kasnije udvostručio prednost.

Armin je u 51. minuti pogodio za 3:0, a u 66. minuti matira golmana Splita i postiže svoj treći gol danas.

Igrala se 78. minuta, kada Ćorić pogađa za 5:0, a fenomenalni Hodžić je u 81. minuti krunisao sjajnu partiju i iz penala postavio konačnih 6:0.

Hodžić je odigrao kompletan meč za Dinamo i ovo mu je bio sedmi gol u posljednja tri susreta za Dinamo.

Drugi bh. reprezentativac Amer Gojak igrao je od 62. minute u timu Dinama.