(VIDEO) RIAD BAJIĆ strijelac u remiju Konye i Antalye

Bajić, Milošević i Hadžiahmetović igrali od prve minute za Konyu Ekipe Konye i Antalye danas su odigrale meč 20. kola turske Superlige, a konačan rezultat glasio je 1:1. Antalya je povela u 44. minuti, kada je El Kabir pogodio za 0:1. Domaći su izjednačili preko našeg Riada Bajiča u 60. minuti. Bajiću je ovo bio […]

Ovaj djecko je fenomenalan.
Bio je prvi strijelac u nasoj ligi a sada je na vrhu prve turske lige. To niti je lako niti moze biti slucajnost.
Djecko zasluzuje sansu. Ne kazem da odmah treba biti u startnih 11, ali zasluzuje sansu kao sto je I Djuric (opravdano) dobio sansu.

siljo
Reply to  Samo kazem...
12.02.2017. 17:15

on zasluzuje i u startnih 11 mjesto ali ce nezasluzeno to mjesto jos godinama pripasti vec isluzenom ibisevicu..

12.02.2017. 16:21

Protiv Gibraltara momak zasluzuje da igra. Meša necu ti halalit ako ga ne pozoves

Anonymous
12.02.2017. 16:28

2 strijelac turske lige sa 10 golova

uspjeh
12.02.2017. 16:30

E nek nisu pobjedili vala , kad im pored zivih napadača glupi stoper penale izvodi ! Eto izvešće stoper bolje penal od Bajića ili Miloševića ili Rangelova !

Mesa
12.02.2017. 17:12

Evo poslo sam mu poziv .Golub pismonosa odnio.

13.02.2017. 06:39

Treba ih sve trojicu zvati! Ako nista mladi su i buducnost je pred njima.

Denis
13.02.2017. 22:04

Bio je pozvan Bajic i Hodzic protiv Andore u seniorski tim, ali nisu bili dobili priliku da igraju, sigurno da Mesa na njih racuna i u budocnosti, provjerite prije nego sto kritukujete selektora bez potrebe.

Tifko
14.02.2017. 09:10

Baja ima mjesto u reprenzetaciji i sigurno je da ce dobiti i priliku da zaigra,jer to zasluzuje.Gledao sam ovog momka kada je bio jos kadet,pa junior Zelje veliki talenat,a jos veliki radnik i momak s mozgom.Sve predispozicije za jednu veliku fudbalsku karijeru.Sretno Baja !

Znaš koji su najbolji sastav i taktika za tvoj tim i želiš to podijeliti sa prijateljima?