Bajić i Milošević zaigrali u drugom poluvremenu, Hadžiahmetović ostao na klupi

Nogometaši Konyaspora plasirali su se u četvrtfinale Kupa Turske, savladavši poslije produžetaka Umraniyespor s 2:1.

Rezultat nakon regularnog dijela meča glasio je 1:1, nakon što je domaći tim uspio poravnati u 84. minuti golom Rangelova.

Prethodno je vodstvo gostima u 48. minuti donio Ozbayraktar, koji je dvadeset minuta kasnije zbog drugog žutog kartona morao ranije u svlačionicu.

Prolaz Konyasporu u 99. minuti donosi Vuković iz jedanaesterca, koji je izborio bh. napadač Riad Bajić.

Bajić (22) je igrao od 63. minute, dok je Deni Milošević (21) ušao u igru četiri minuta kasnije.

Naš treći internacionalac Amir Hadžiahmetivić (19) je pak ostao na klupi.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.