Chelsea sa 4:2 pobijedio Stoke City

Fudbaleri Chelseaja nastavili su sa fantastičnom formom i u susretu 19. kola engleskog Premiershipa savladali Stoke City na svom terenu sa 4:2.

Cahill je u 34. minuti pogodio za vodstvo domaćih, da bi Martins Indi na samom početku drugog poluvremena izjednačio na 1:1.

Igrala se 57. minuta kada je Willian ponovo doveo Chelsea u prednosti, ali gosti nisu odustajali te su preko Croucha u 64. minuti poravnali na 2:2.

Samo minutu kasnije, Willian postiže treći gol za Chelsea, da bi konačnih 4:2 postavio Diego Costa u 85. minuti utakmice.

Naš reprezentativac Asmir Begović je cijeli meč odgledao sa klupe za rezervne igrače u timu Chelseaja, kojem je ovo bila 13. uzastopna pobjeda i trenutno su prvoplasirani sa 49 bodova.