Roma sa 3:1 pobijedila Chievo

Fudbaleri Rome večeras su u susretu 18. kola italijanske Serije A nakon preokreta savladali Chievo rezultatom 3:1.

Golova nije bilo sve do 37. minute, kada je de Guzman šokirao domaće navijače i doveo Chievo u vodstvo.

Roma je uspjela izjednačiti prelijepim golom El Shaarawya u 45. minuti.

Pogodak za preokret i vodstvo Rome od 2:1 postigao je naš Edin Džeko u 52. minuti.

Džeki je ovo bio 13. gol ove sezone u italijanskoj Seriji A.

Konačnih 3:1 za Romu postavio je Perotti iz penala u posljednjim minutama utakmice.

Edin Džeko je igrao do 91. minute za Romu, koja se trenutno nalazi na drugom mjestu sa 38 bodova.