Trener Juventusa s namjerom uveo bh. reprezentativca

Juventus je jučer u gradskom derbiju kao gost slavio protiv Torina (1:3), a strijelac odlučujućeg pogotka svoje momčadi, kojim je riješeno pitanje pobjednika, bio je bh. reprezentativac Miralem Pjanić (26) u 92. minuti.

Pjanić je u igru ušao svega desetak minuta ranije pri rezultatu 1:1, a trener Stare dame Massimiliano Allegri ga je uveo s ciljem da prelomi susret u korist njegove momčadi, što je u izjavi nakon meča i potvrdio.

“Znao sam da će Torino u jednom trenutku utakmice pasti fizički i psihički. Jednostavno sam očekivao da bi Pjanić svojim ulaskom u igru mogao donijeti pobjedu našem timu, što se i dogodilo na kraju. Zadovoljan sam njegovom igrom, kao i rezultatom utakmice”, rekao je Allegri.

Pjaniću je jučerašnji pogodak bio šesti za Juventus ove sezone, peti prvenstveni. Osim toga, upisao je i sedam asistencija, pet u Seriji A i dvije u Ligi šampiona.

Juventus nakon nepunog 16. kola zauzima vodeću poziciju s 39 bodova.