Miralem Pjanić dvostruki asistent u duelu Juventusa i Atalante

Ekipa Juventusa je u utakmici 15. kola italijanske Serije A u Torinu dočekala Atalantu i došla do pobjede rezultatom 3:1.

Već u 15. minuti Juventus je poveo, kada je Alex Sandro pogodio za 1:0.

Četiri minute kasnije, naš Miralem Pjanić je centrirao iz kornera, a Rugani postiže drugi pogodak za domaće.

Pjanić je večeras bio raspoložen pa je pred sami kraj prvog poluvremena sjajno izveo slobodan udarac, ali golman gostiju je loptu izbacio u korner.

Ipak, Pjanić je u 64. minuti još jednom odlično centrirao, a ovaj put Mandžukić pogađa za 3:0.

Počasni gol za Atalantu postigao je Freuler osam minuta prije kraja meča.

Miralem Pjanić je igrao do 78. minute i trenutno je sa četiri gola i četiri asistencije najkorisniji igrač svoje ekipe.

Drugi bh. reprezentativac Ervin Zukanović nije ulazio u igru u momčadi Atalanate.

Juventus je trenutno prvoplasirani sa 36 bodova, dok Atalanta zauzima šesto mjesto sa 28 bodova.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.