Werder sa 2:1 bolji od Ingolstadta

Fudbaleri Werdera danas su u okviru 13. kola njemačke Bundeslige savladali na svom terenu Ingolstadt sa 2:1.

Domaći su poveli golom Krusea u 28. minuti, da bi Ingolstadt izjednačio preko Suttnera u 58. minuti meča.

Bh. reprezentativac Izet Hajrović ušao je u igru u 74. minuti u timu Werdera, a dvije minute kasnije Bartels pogađa za konačnih 2:1 u korist Werdera.

Hajrović je igrao do 89. minute, kada ga je zbog povrede zamijenio Gebre Selassie.

Werder se trenutno nalazi na 14. mjestu sa 11 bodova, dok je Ingolstadt pretposljednji sa šest bodova.

Dodajmo i da je Ermin Bičakčić sa klupe posmatrao trijumf Hoffenheima nad Kolnom (4:0), dok Vedad Ibišević nije nastupio u gostujućem trijumfu Herthe protiv Wolfsburga (3:2) zbog suspenzije.