Hajrović nastavlja pružati dobre partije unatoč lošim rezultatima svoje momčadi

Werder je u okviru devetog kola njemačke Bundeslige dočekao Freiburg i izgubio rezultatom 1:3.

Gosti su kapitalnu prednost osigurali još u prvom poluvremenu zaslugom Philippa (29’) i Grifa (39’ p), a sve dileme oko pobjednika u 75. minuti riješio je Abrashi, nakon što je prethodno na 1:2 smanjio Garcia (67’).

Bh. reprezentativac, Izet Hajrović (25), započeo je meč za domaćina i igrao je do 78. minute, kada ga je zamijenio Thy.

Bio je najbolje ocijenjeni igrač Werdera (7.3), a imao je dva udarca, četiri ključna dodavanja i isto toliko tačnih dugih pasova.

Werderu je današnji poraz bio šesti ove sezone, koji ga je ostavio na 15. poziciji sa sedam bodova.

Recimo i to da je Mario Vrančić igrao od 73. minute u domaćem porazu Darmstadta od RB Leipziga (0:2).